bugün

Arabesk rapçileri yazmazsanız makbule geçer.
404 not Found.

Türkiye
en iyisini belirlemek zor olur ama;
hayki- indigo- da poet karısık sıralama olarak başta gelenlerden bence
türkiyede rapçi yok dünyadaysa pitbull sean poul falan.
indigo mindigo yazan var ya la. Home studio rapçileri gelipte buraya yazmayın. Türkiyede 2 isim vardır onlarıda söylemeye gerek yok herkes bilir.
budur:

http://www.youtube.com/watch?v=6_TjdSBTKsw
türkiyede 2 isim vardır. herkesin bildigi isim hande yener dinleyen kafanın algılayamadıgı insanlar. turkce degil ingilizce yazsalar amerikada olsalar dunya markası olacak insanlar. ceza ve sagopa kajmer o insanlar.

ama en cok sinir oldugum sey ne biliyo musunuz? bazı orospu cocuklarının (sozluk anlami olarak anaya laf yok) indigo falan demesi turkiyede rapci yok demesi. bide pitbull demis amk cocugu. lan pitbull rapci mi. dunya bazinda bakarsan 2pac eazye biggie icecube eminem var sen pitbull demissin. simdi nicki minaj der bu insanlar.

daha turkiyeden kimseyi dinlemeyip turkiyede rapci yok turkiyede rap gelisemedi diyenlerin asıl kendi beyinleri yok yada gelismemis. siktirin gidin amk.
malesef sagopa kajmer'dir. kolera da olabilir.
new school olmayan mclerdir. var ya facebookta yapılan yarismalar. elemeler falan. ilk fuat gider sonra sagopa sonra norm ender sonra sansar sonra ceza. nedense bu adamlar onden eleniyo. finale kim kaliyo? da poet ais ezhel. karacali saian falan. t-rap boyle buyuyecekdiyse hic buyumeseydi amk.
bay mardinli serseri...

ne güzel küfürlü rap yaptılar öyle, ellerinde bıçak-tabanca, mikrofon ise kapı ahizesi...
ice cube, dr dre, eminem. tek atarlar.
arkadaşlar ben dünyaya uzaydan az önce geldim ama (#21579700) "pitbull sean poul falan" ın rapçi olmadığını bize uzayda öğretmişlerdi.
(bkz: mc klima ustası)*
saian,karacali ve dapoettir.
(bkz: cartel)
genelde rapten anlamayanların entry girdigi baslık. hani fuat erginin bi lafı var ya " sizin favori mc niz degil miyim. siktir edin. ben favori mclerinizin favori mc siyim" aynı bu olay. tamam bence de fuat ergin en iyi rapci degil hatta cezayla sagoyla kıyaslanamaz ama adam son derece haklı konusmus. inanın ki karacalı saian da poet allame sekiz grubu vs. diyenlerin hepsi rap dinlemeye 2011-2012 yıllarında baslamıslardır.
en iyi rapçi yeteneksizsiniz programındaki kekeme gençtir.