bugün

sözle olmuyor işte o. ülkemizdeki en büyük kupa spor toto süper lig kupası'dır. o kupayı alan son iki takıma bakarsak renklilerin hayal kırıklığı * tablosunu görebiliriz.
galatasaray ve galatasaray genç takımıdır .
avrupada iyi oynayan kimse o dur.
ülkemizdeki en büyük kupa spor toto lig kupasıdır. o kupayı en fazla kazanan iki takıma bakarsak sonuca kolayca ulaşabiliriz.
2 ya da 3 büyük yoktur.
tek büyük vardır o da karşıyaka ! *
edit: galileo'da dünyanın yuvarlak olduğunu iddaa ettiğinde herkes ona karşıydı.** * *
1. si fenerbahçe dir.

2. si 2 transferle adam olan beşiktaş "değildir."

bir fenerbahçeli olarak söylüyorum; eğer şu ligde en büyük rakibimiz beşiktaş olsaydı, sikeyim böyle ligi der maç izlemeyi bırakırdım.
(bkz: ankaragücü)
(bkz: bursaspor)*

düzenleme: sabaha kadar eksilesen gerçekleri değiştirebilecek misin? bak bakıyım amk başlık ne diye. en büyük demiyor ki öyle dese yine aynılarını yazardım ama iki büyük diyor amk. ne yani bunlar büyük değil mi? değil diyorsan aklını sikiyim senin.
galatasaray tarihinden ötürü , fenerbahçe de galatasaray'ı sürekli yendiğinden ötürü büyüktür bana göre.
fenerbahçe ve galatasaray diyen arkadaşlara sözüm:bizim büyüklük kavramımız ile avrupa'yı kıyaslayın diyorum sadece. avrupa'da bir real-barça maçı izlersiniz ve futbola doyarsınız. bizim sözde büyüklerin, yani fener-galatasaray
maçı izlersniz, sadece itiş, kakış, bol kart...yani futbol adına 'sıfır' görürsünüz. çakma büyüklük böyle bir şey
herhalde.
sadece galatasaraydır.
1-beşiktaş
2-beşiktaş paf takımı
en çok türkiye kupası alan 2 takımdır.
son eleme maçlarında avrupanın en büyük klüplerine mesela bir barselona mesela bir mençıstır efendime söyleyeyim bir real madrit gibi takımları gol manyağı etmiş her iki tur maçında da ezerek yenen iki güzide klübümüzdür.
mesela biri isviçre takımı young boys a ve yunan takmı paok a sırayla elenmemiştir onların iki tane yavşak teknik direktörünü abuk sabuk konuşturmamış kendileri de yunanlılara toshak oğlanı olmamıştır; diğeri 90+1 de gol atıp 90+3 de gol yiyip elenmemiştir.
böyledir bu iki takım.
hele birinin büyüklüğü ne kupa ne şampiyonluk büyüklüğüdür onun büyüklüğü öyle bişeydir ki açıklanamaz...
açıklanamaz çünkü yoktur öyle bi büyüklük. yazan da biliyordu da yazamadı işte takımına vefalı adamdı rahmetli...
(bkz: taraftar forumu)

aynen böyle devam edin aslanlarım benim. sikin formatı yahu, sizden mi değerli?
milli takım ve beşiktaştır.