bugün

gerçeği bile bile yalan söylemektir. büyük paraların döndüğü yerde usulsüzlükler vardır. tüm dünyada şike, bilinen bir gerçek iken türkiye gibi her yerde torpilin, rüşvetin döndüğü bir ülkede şike yoktur demek yalandır, palavradır. herkes biliyor ki türkiye'de de şike yapılıyordu, herkes şikenin varlığından haberdardı. fener şike yapmaz deyip gs ile ilgili şike iddiları çıkınca bakın siz de yapmışsınız diye atlayanları gördük. siz bile inanmıyorsunuz şike yapmamış olmanıza. şike vardır, gerisi yalandır. ama sadece fenerbahçe şike yaptı demek de vicdansızlıktır.
Marsa türbanlı birinin çıkması gibi gerçek dışı birşey.
düşüncesinin yanlış olduğunu bile bile aksini savunan insan modelidir.
allah ın varlığını bildiği halde inanmayan insanlar var bu ülkede. normaldir.
her zaman futbolun gereksiz ve haddinden fazla milletin gözüne sokuldugunu savundum ve savunacağımdır neden ?

benim halkım aclıkdan kömür kuyruklarında gezecek bazıları milyonlarca euro verip (elin gavuruna)futbolcu alacak olacak iş değil bu .

adamda gelecek 1 2 sene çok faydalı işler yapacak yani top koşturacak yoğurdun kaymağını tabi yine yöneticeler yiyecek bizde stadyuma gidip alkış tutacaz bağıracaz çağıracaz sevinecez yada üzülecez .

bu akıllı bir sistemin ön gördüğü bir şey değil .

kabahat benim halkımda azıcık daha düşünse yatığa başını koyar koymaz uyumasa mesela .

bende beşiktaş lıyımdır fakat hayatımda her hangi bir beşiktaşlı yönetici gelipde yahu bi derdin bi sıkıntın varmı diye sormadı şimdi benim bildigim sevgi karşılıklı olursa lezzetli olur anlatabiliyormuyum acaba ?

ee durum böyle olunca beni sallamayanı ben zaten sallamayacağıma göre bu ne perhiz bune lahana turşusu .

netice olarak hem düşündüğüm oldu hemde dediklerim oldu kabak yine halkımın parasına maal oldu ama halkımda hala alkış tutar vaziyette hatta maçlara gidip taşla sopayla bıçakla birbirlerine bile giren türleri var .

gülermisin ağlarmısın .
bizzat şikedir.
(bkz: güldürürken düşündürdü)
fenerbahçeyi reddetmektir.
(bkz: kelly brook un memesinin olmadığını iddia etmek)
olmasaydı olmazdı.
Galatasaray varken mümkün değildir. Evet.