bugün

Hala hayatta olduğu, tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmediği için şükretmek yerine kalkıp bir de türkiye'de tacize uğradım diye dert yanan ingiliz bisikletçidir.

Ne sandın bacım? 3. Dünya ülkeleri böyledir işte.

https://tr.sputniknews.co...-yasadigi-tacizi-anlatti/

görsel
ikinci paragrafın ilk cümlesi...
you, me, sex'ten sonrasını okumadım.
doğuda olduğuna göre gene kürtler kürtlük yapıyor.
görsel

Kesin trabzonlu rizeli kekolar yaptı aq!
Ah bacım ahh. Sana cömert davranan misafirperver türk erkeklerinin(adam,amca,dede) niçin cömert davrandıklarını bir bilseydin.
kadının teki almanya'da bir barda bana "türkiye 'den nefret ediyorum " demişti. Bu kadın bi de tanınan vaka -tanınmayan basına yansımayan ne vakalar varmış.

Alman kadın polise gitmiş "tacize uğradım "diye ve polisler de taciz etmişler. Ertesi gün ilk uçakla almanya 'ya geri dönmüş.

Biz tabii, herkes öyle diil, muhabbetiyle olayı toparlamaya çalıştık, ama böyle bi tecrübe edinmiş kadına da, bi daa git türkiye 'ye -bir şans daha ver -diyemiyorsun.
yalan haber inanmıyorum. bunlar dış güçlerin oyunu yemezler.
Are you sex? Boşu boşuna çıkmıyor işte.
bu şuna benzer , afrika da bir ülke düşünün tekin değil can güvenliğin yok sokaklarda boş gezemiyorsun vs.
sebebi nedir? sömürülüp sonra da bom boş bir şekilde kendi hallerine bırakılınca ülke de eğitimsizlik başta olmak üzere birçok sorun ortaya çıkar, doğal sonuç olarak tehlikeli bir ülke olur. sömürenler kim ? bu tekinsizlikten korkanlar.
pippa baccayı hiç duymamış olan bisikletçi.
be akıllı ne işin vardı türkiye de ?

ben ingiltere de yaşasam

türkiyeye gitmeyi aklımdan bile geçirmezdim.

gelmeseydin.
tecavüz cennetine teşrif ederek tacize davetiye çıkaran kadındır. oh olsundu..
güncel Önemli Başlıklar