bugün

bankamatikten sperm yatırılırsa ortaya çıkacak manzarayı tahmin bile edemeyeceğim banka.

ekranlarında erotik resimlerde olabilir mevduat yatırmayı kolaylaştırmak için.
türkiye'de bürokrasinin hışmına uğraması kaçınılmazdır.

şöyle düşünelim, sperm almak; ya da vermek için sperm bankasına gidiyorsunuz:

+ ee şey sperm verecektim de.
- bugün resmi tatil, yarın gel.

+ selamlar. sperm bakacaktık ta.
- ilgili arkadaşın kaynanası hasta, yarın gelin.

+ iyi günler sperm verecektim.
- arkadaş müdür beyle toplantıda. sonra gelin.
bu yönteme başvuracak kadar marjinal olabilen kadınların son tercihi olacak olan sperm bankasıdır. sperm bankasından çocuk yapacağım diyen kadın, türk spermini de beğenmez kolay kolay. kesin bir dandiklik çıkar, 130 iq luk adam spermi istersin, gerizekalı spermi verirler yanlışlıkla falan. bu gibi korkularla hiç bulaşmazlar.

o kadar marjinal olanlar deli gibi seçim yapıyorlar. boyu, kilosu, kökenleri ..vs bizim sperm bankasında kenan imirzalioğlu veya kıvanç tatlıtuğ spermleri değil, çıkamayan adam veya beyin bedava tarzında tiplerin spermleri daha çok bulunabileceğinden tercih edilmesi büyük cesaret isteyen banka olurdu.
Cem Yılmaz'dan ;

Türkiye'ye sperm bankası kurulsa orayı yıkarlar. Yanlış anlamayın "yıkarlar".
(bkz: piç üretim merkezi)

etrafta yeterince piç var. o yüzden karşı çıktığım öneridir.
türkiye'de gerçekleşmemesi gereken olay.
siz gelecek nesilleri mahvetmek istiyorsunuz galiba? gidin şöyle iskandinav sperm bankası açın insanlar gönül rahatlığıyla kullansın.
spermler tüp ile değil kova ile alınmaya başlar.
Zaten şu an aileler yıkılıyor, bir sürü istenmeyen çocuk doğuyor ve bu çocuklar ortada kalıyor. Siz buna rağmen sperm bankası açarsanız, aile kavramını tam anlamı ile öldürür ve robot bir nesil yetiştirirsiniz.

Belki burada şaka yapıyoruz ama babalık yapamayacağı çocuklar için rahatça sperm verecek bir sürü düşüncesiz insan yaşıyor bu ülkede. Tohumlarını bu kadar ucuza satan kişileri de hiçbir kadının sevmeyeceğini hatırlatalım.
Vardı zaten diye biliyorum yokmuymuş ya la?
Burayı yıkarlar üstadın da dediği gibi.
demek bu ülkenin de penis bankası olmuş ha...