bugün

kesinlikle çok zor bir mevzudur. türkiye'de memur olursun, türkiye'de esnaf olursun, işsiz olursun, aylak olursun ama seri katil olursan vay başına gelenler.

şimdi mesela türkiye'de seri katil olsan kız istemeye gitsen kız vermezler.

-oğlumuz ne iş yapıyor?
+seri katil efendim. takıntılı oğlumuz, kafasına taktığını kıtır kıtır doğruyor.
-bizim amcaoğlu mirasta sıkıntı yapıyor. ona bir el atar mı?
*efendim ben bunu hobi olarak yapıyorum. parayla çalışmıyoruz.
-peki olsun yine de bir istisna yap sen. kız vereceğiz sana bak.
*efendim kem küm.
-tamam kemi kümü yok. halledersin onu. sigortan var mı?
*yok efendim.
-olmadı şimdi kızımı nasıl yaşatacaksın sen?

bakın kız istemeye gitse adama kız vermezler amk. adamın işine saygı bile gösteren olmaz. iş değil ayrıca bu hobi hobi!

ya da diyelim adam başladı cinayetlerine. kafasına taktığı kişileri öldürüyor usulünce. arkadaş ülkede meraklı çok kesin yakayı ele verir amk.

diyelim aldı adamın tekini çekti ormanlık alan kesiyor.

-hop birader napıyorsun sen?
*buradan gidin yoksa sizi de öldürürüm!
-lan sen ölmeyi bayılmak mı sanıyorsun? ahmet gelin oğlum burada manyağın teki var haydarları da getirin.
*abicim gidin şu işimi bitireyim.
-naptı lan bu sana?
*bacıma asıldı.
-ohoo öyle öldürülmez o. ahmet kerpeteni getir oğlum.
*abi napıyorsun bi gitsene lan!
-dur şunun çükünü koparalım gerisini sana bırakırız.
*hay amk sikerim lan uğraşmayacağım daha.

gibi gibi işte. çok zor olur azizim. manyakla manyak olmamak lazım bu ülkede.
seben koçibey,* amerika da seri katillerin psikolojisi üzerine bir bölüm okumuş. türk örf ve adetlerine uygun olmadığını söylemişti bu seri katillik işinin.
Türkiye'de seri olmak her açıdan zor olduğundan zordur.
seri katil olsam burada olmamam arkadaş. elin gevur amerikalarında seri katil oldunmu en azından havalı oluyor. aranmalar, FBI ler , SUAT lar falan. burda gelse gelse ya hüsnü çoban kurtarır seni yada samanyolu tv deki aile mahkemesindeki gibi tripcan yargıçlarla iş güç yürütürsün.
güncel Önemli Başlıklar