bugün

çok ilginçtir aile içi şiddet almış başını gitmiş sosyal düzensizlikler üst seviyelerdeyken bir kişi bile çıkıp kendini bu işe adamamıştır.
çünkü türkler üşengeçtir.
kime seri yapacağını şaşırıp tıkanıp kalabilecek olan katilin olmadığı ülkede ki problemdir.
seri katiller düzen, yasa ve kanunların iyi işlediği ülkelerde sisteme karşı bir tepki olarak ortaya çıkarlar.. türkiye de öyle bir şeye gerek yok..
seri katil olacak kadar rahat bir ya$am sahibi ve tarzları olmadıklarından dolayıdır. 80 darbesinden daha yeni çıktık. belki bi' 50-60 sene sonra ülke refahı iyice yükselince hortlayacaktır.
türk insanı anlık duyguların insanıdır. sinirlenir ve öldürür. seri katillik gibi plan ve sogukkanlılık gerektiren olaylar bize göre değildir.
Eksikliği hissedilmiyordu başlık açılana kadar. Şimdi bende düşündüm neden yok bizim neyimiz eksik ki. Belkide vardır çok profesyoneldir hiç yakalanmamıştır.
vardır hem de çok sayıda.
(bkz: aramaya inanmak)
bu da anlı şanlı seri katillerimiz :
http://www.internethaber....ri-foto-galerisi-4463.htm
artvin canavarı favorim.
trafik de araç kullanan davarları gösterip, kazaları ve ölümleri uzun uzun anlatmaya gerek yok.
araştırılmadan açılan bir başlıktır. türkiye'de birden çok seri katil mevcuttur aslında yalnız burada önce seri katilin tanımını yapmak gerek. eğer ki seri katilden anladığımız, bir binanın çatısına çıkıp elinde uzun namlulu tüfekle insanları öldürmekse, evet öyle biri türkiye'de henüz türemedi. bunun için ilk önce seri katilin tanımını öğrenmemiz gerekiyor. seri katil, adı üstünde seri cinayet işleyen insana verilen sıfattır. artvin canavarı lakaplı adnan çolak 1992 - 1995 yılları arasında 11 cinayet işlemiştir. bu cinayetlerindeki kurbanlar ise yaşlılardır. "Yaşlı insanlari öldürüyorsam da bunlar zaten zamanlarını doldurmuşlar. Onlar bizim yerimize fazladan yaşıyorlar. Belki de bizim kısmetimizi yiyorlar. Hem kendimi tatmin ediyordum, hem de onlari öldürerek toplumu rahatlatıyordum." sözleriyle kanları dondurmuştu. ali kaya isminde bir seri katil daha vardı vakti zamanında. bu kişi de hapse giriyor. çıktığında bir daha cinayet. bu şekilde yanlış hatırlamıyorsam 9 kişiyi öldürmüştü. 2006 yılında yaşanan başka bir olay: iki kişi arabalarına atlayıp yola çıkıyorlar ve iki gün içinde 7 kişiyi pompalı tüfekle öldürüyorlar. hatta ilk cinayet bursa'nın ilçesi olan ovaakça'da yaşanmıştı. bunun en büyük karşı tezi ise şimdi geliyor: çivici katil
çünkü türkler yaparsa barbar olurlar.

gavurlar yaparsa seri katil olur ve sempatik bulunurlar.

ulan sırf türkler barbar denmesin diye ağız tadıyla kafaya taktıklarımı öldüremiyorum.

ayrıca türklerde 15-20 kişi öldürmek anormal bir şey değildir. türkiye'de seri katil olarak yargılanma çaban varsa rahat 150-200 tane leşin olacak ki seri katil desinler. herkes öldürüyor yoksa 15-20 kişiyi.
türkiye' de seri olmayı bir türlü başaramamış katiller vardır.
katiller çoğunlukla suç aletlerini yerde bırakıp kaçtıklarından henüz serileşememişlerdir.
(bkz: olsun da ebemizi mi siksin)

neyin peşinde olduğu bilinmeyen yuzırdaşlarımızın kafaya taktığı sorunsaldır.
dunyaca unlu seri katiller bu isi bir amaca hizmet ettiklerinden yaparlar. insan etinin tadini severler, bedenden kan cikmasindan zevk alirlar, insanlardan tiskiniler, kendilerini tanri gibi hissetmek isterler.

bizde? bizde nolucak,

-olum niye kafasini kestin cope attin bu kizin?
+aldatti beni abi. *
(bkz: yiğit bekçe)
gereklimiydi ki sorusuna akıllara getirir.
aramaya inanmadıkları için olabilir.
(bkz: türklerden seri katil çıkmaması)
(bkz: çivici adnan)
bir eksiğimiz seri katildi mına koyiim.
hiç seri bir millet değiliz. miskiniz.
var nasıl yok. zokora var colman var.
faili meçhuller varken gerek duyulmamıştır.
yeterince cinayet işleniyor, seriye bağlamaya gerek mi var ki..

not: senin sorunsalını yesinler, ergen.
ülkemizde düşünüp tasarlayarak birini öldürmeye gerek olmaması sorunsalıdır aslında. namusuma laf etti, erkekliğime laf etti, bana ters baktı, omuz attı diyen bıçağa, tabancaya sarılıyor. o da olmadı, otomobiliyle çarpıp kaçıyor. kim uğraşsın plan yapmakla, takip etmekle, ilginç yöntemler aramakla? zaten bunlar zekâ ister.
ülkede pkk denen kravatlı ve dağlarda yaşayan silahlı seri katilller mevcut. 30 bin şehit verildi yetmezmi.
ya o zekada insan yok ya da bizim insanımız aşmış hiç yakalanmıyor şeklinde düşünülebilir de ben 'sorunsalı' kısmına takıldım. gelişmiş ülkelerin en büyük sosyal problemlerinden biri bu psikopatlar zaten. adamlar bunların önüne geçmeye çalışırken biz dertsiz başımıza dert açmak istiyormuş gibi 'sorunsalı' diyoruz.
güncel Önemli Başlıklar