bugün

suriye sinir kapilari acik arkadaslar. ufak ufak sağdan sağdan gidin cihada katılın şeriat bayraği altında hati.
Terk edin atamızın topraklarını o zaman görmezsiniz işte ne güzel bizde sizden kurtulmuş oluruz.
Sik tir git o za man tir rek.
ATATÜRK'ÜN kurduğu bu ülkede ATATÜRK'ÜN yolunu benimseyenleri istemiyorsun yani dimii? Çünkü ben tam anlamadım. Bu kadar angut olabileceğini düşünmüyorum.
ben nedenini biliyorum;

görsel
bizde orospu çocuğu görmek istemiyoruz ne olacak. istemekle olmuyor.
e gözlerini kapayınız o zaman.
Köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. iyi geceler Türkiye.
defol git iran a mollaların yanına seni bekliyorlar.
pis akpli söylemleri.
Bu tip söylemlerin hepsi de fitnedir ve ingiliz oyunudur. Bu lafların Hepside Tefrikaya hizmettir. Peki Tefrika nedir? Müslüman Laik dindar kemalist muhafazakar demokrat sünni alevi türk kürt sağcı solcu faşist devrimci ateist deist gezici çapulcu çomar yobaz vs aklınıza ne gelirse.. Evet bunlara ilaveten sonunda izm olan tanımlamaların hepsi yahudi ingiliz masonik ve siyonist yani full emperyalist deccaliyetin süfyaniyetin şeytanın ve tağutun tezgahlarından çıkmadır. Farkında mısınız kaç parçaya bölündüğümüzün?? Bölmek eylemden önce fikri planda başlatılır. Sonra söyleme geçer. Sonra sahaya iner eyleme dönüştürülür. Bundan 100 sene önce yukarıda saydıklarımın hiçbir tanesi yoktu. Nereden neden ve kimler tarafından icad edildi peki bunca argüman? Dikkat edin 100 sene önce çanakkaleyi geçemeyenler bizi fikri planda birbirimize düşürmüş vaziyetteler. Sadece tek bir kıvılcımla vatanımızın yangın yerine çevrilmesi an meselesi. Zannetmeyin ki uyuyorlar. Sadece pusuya yatmış bekliyorlar. Zalimce Haince kalleşce kahpece bizi birbirimize vurdurup kırdırmak kanımızı dökmek için. Yoksa başka nasıl gücümüzü kaybettirip bizi zayıflatıp Ardından ülkemizi işgal edebilirler ki??

Ana gaye temel unsur esas hedef: böl parçala yut yok et. Aptal olmayın. Saf olmayın. Bu tezgaha girmeyin. Bu tuzağa düşmeyin. Bu oyuna gelmeyin. Ey bu ülkenin evlatları..! birbirinize düşman olmaktan vazgeçin..! Ötekileştirmeyi bırakın..! Kini buğuzu nefreti terkedin..! Yemin şart olsun ki, eğer aklımızı başımıza toplamazsak belâlar kapıda..! Yoksa hepimizi lime lime edip yutacaklar..! Tepemize inmek için ümüğümüze çökmek için Hazırolda bekliyorlar..! Gözlerini vatanımıza çevirdiler..! Suriyeden sonra sıra türkiyede..!

Allahın aşkına..!!!
Ufak hesapları
Şahsi hesapları
Siyasi koltuk hesapları
Kişisel menfaatleri
Husumetleri düşmanca söylemleri

Terkedin. Allahın aşkına terkedin..!
Ananıda al git!
ülkesinde kemalist görmekten bunalan vatandaş isyanıdır. süreç ağır olsa da zamanla alayı tükenecek üstad merak etmeyesin..