bugün

5-6 milyon safkan türk ten hariç turkiyede türk yaşamaz aslinda. Bunun alakali bircok dökuman bulabilirsiniz. Karadenizde lazlar, doguda kürtler, trakyada bulgar ve diger balkan göçmenleri gibi. işte akdenizde ve egenin belli yerlerinde vardir. bunu bir kasıt olsun diye demiyorum boyle oldugu icin diyorum.
30 değil 3 milyon çerkes var Türkiye'de
isterse soyum malezyaya dayansın ben anamdan babamdan türkçe öğrendim türkiyede doğdum bu vatana ailemden bir şehit verdim. Türküm ben. Soyumu istersen ademle havvaya kadar araştır. Hiç ırgalamaz beni.
Yunan genetikçi "dienekes" lakaplı eleman da Türkiye türkleri yunanlar ile akraba mı diye aynı sizin gibi bu soruyu sordu

Karşılaştığı sonuçta ise Türkiye türklerinin genetik yapısı türkmenistan Türkmenleri ile aynı çıktı

Adamlar bile türklerin Türkistan'dan geldiğini biliyor hatta hakaret olarak bize yunan ırkçıları bile "turks are Mongol from Mongolia" der bunlarda ki bizi yunan yapma merakı nedir bilmiyorum

Yok kardeşim yok biz türklerin Kafatası brakisefal yunanlar mezosefal dır.
Zaten ismi de arapça.
Valla şu son suriyeli mülteci kabulünden sonra inkar edemeyeceğim. kafamı nereye çevirsem ordalar yakında aralarında asimile olup gideceğiz.
güncel Önemli Başlıklar