bugün

Bu sorunun gerçek cevabını mahkemeler bilir.
Biz ancak tahmin edebiliriz.
Aile birliğinin temelinden sarsılması.
ben hep söylerim boşanmaların sebebi o.çocuğu türk kızlaridir.

kız daha tanışmadan evin var mı araban var mı diyor...
Kadın evlenmeden önce duyguları ile düşünebilen bir canlı iken evlenip evlilikte bir b.k olmadığını görünce bol bolda boş vakti olduğu için şeytanlaşmaya başlıyor. ( kesinlikle genellememekle birlikte)

Kadına bir özgüven geliyor cicim aylarından mutevellit. Çok severek evlendiği kocasını bir an böcek gibi görmeye başlayabiliyor " bu mal boşansam kimseyi bulamaz tam bir beceriksiz, aptal zaten asgari ücreti kazanamayan mı var? amaan" gibi düşüncelere girebiliyor e artık kadın olmuş, dişiliginin farkında " bu ülkede bazen saçın sadece enseye kadar uzun olmasının bile yettiginin farkindadir"
Bakin mesela travesti deyip geçiyorsunuz en kartının bile ne kariyer sahibi sevgilileri var aklınız şaşar. E kadın da uyanıyor. Bilmiyorum doğası gereği mi nedir? Bir şey verdiğinde bir şey alması gerektiğini düşünen bir canlı hâline geliveriyor. ( genellememekle birlikte)

Anlayacağınız arkadaşlar en 1. Nedeni maddiyat.
şiddetli geçimsizlik.
karakteri tam oturmayan, evliliği, anlamlandırmada hata yapan, karsida ki insana şans vermeyen, hataya toleransi olmayan kişiler sebep olur boşanmaya. kendi sanki mukemmmmel
sosyal medyada şekil yapayım diye evlenirseniz 3 ay sonra boşanırsınız tabi.Yüzyıllardır olan bir geleneği sanki Allah tarafından kendine has kılınmış sanan görgüsüz aveller 3 ay sonra boşanır.
Daha doğru düzgün ilişkisi bile olmamış, şuradan (ya da farklı bir sosyal mecrada) bir hatunla/erkekle mesajlaşmayı sevgili olmak zannedenler boşanmayı yorumluyor ya la. Neyse anlatın anlatın eğlenceli oluyor.
karı dırdırı. toplumda terör estiriyorlar.

sonra soruyorlar "erkekler neden kahveye gider ki?"

dünyada kadınların da varolduğunu anımsatmayacak tek ortam da ondan...

ben devlet başkanı olsam alayını tarlaya sürerim. çalışın amk!

derdi, kaprisi, cazı, menopozu bitmiyor amk teröristlerinin.
canım cicim aylarının lisans süresinin dolması.
Para, siddet ve gorgusuzluk.

Bu 3 û başı cekiyor.
annelerin hükümranlık savaşları. fallikler ya !
alevi sünni evlilikleri kemalist islamcı birlikteliklerin
boşanmalarıdır. hala bazı dangalaklar anlamadı alevi
sünni kemalist islamcı evlilikleri yü rü mü yor.
Karıların doyumsuzluğu. Baba evinde görmediklerini evlilikle birlikte koca evinde görüyor çoğu . Gadın erkek eşitliği söylemleriyle kendisine sınırsız özgürlük alıyor. Sonra koca parasıyla başkalarının altına yatıyor. Zaten 2. Farklı erkekle ilişki yaşadı mı artık dikiş tutmuyor önüne gelene veriyor. Hayatın tek amacını seks görüyor. Sonra kocasını kendisine bir engel olarak görüp ayrılıp bekar hayatı yaşıyor yeni bir keriz bulana kadar. Kusura bakmayın ama gerçekten böyle. Net ve açık şekilde ancak böyle ifade edilir.
ben maddiyat olduğunu düşünüyorum. özellikle hayatlarımızın giderek lüksleşmesi ve herşeyi ister hale gelmemiz
ben maddiyat olduğunu düşünüyorum. özellikle hayatlarımızın giderek lüksleşmesi ve herşeyi ister hale gelmemiz
(bkz: sekssizlik)
(bkz: para bitti aşk bitti)
Tek nedeni para. Yüzlerce boşanmış çift gören biri olarak söylüyorum..