bugün

türkiye'nin nasıl bir istila hareketiyle karşı karşıya olduğunun özetidir.
görsel
amerika da doğan binlerce türk bebeğin rövanşıdır.

yok öyle yağma. öyle g*te böyle y*rrak arkadaş, darılmayın gücenmeyin.
ülkede iç savaş var adamların umurunda değil hala ne derdinde diye düşündürmüyor değil..

not: o doğuran suriyelilerden en az 6 sı sözlüğe üye.
gelecekte 6000 oy olarak bakilan bebeklerdir.
çok pis sikiş döndüğünün işaretidir.
6000 nurtopu gibi terörist adayımız olmuştur. ülkemize hayırlı olsun.
asıl ilginç olan o hengamede nasıl çocuk yaptıklarıdır. Ve nasıl o durumda bu çocuklara bakacaklardır. Ayrıca kimliklerinde nereli kısmında ne yazacaktır. Ülkemiz açısından olumsuz bir durumdur.
bolgeye terorist saglamaya calisan hukumetimizin yuzunu gulduren haberdir.
sikik esmer tenli vatandaşşakların pisliğidir.
türkler için taban çocuk sayısını belirleyen tayyip, suriyeliler için de tavan sayı belirlemelidir.

en fazla üç çocuk!
agalar resmen bir belde nüfusu üretmişler 2 senede.
çapulcuları ürküten doğum. nede olsa iktidar'sızlar. ahahaha.
ekmek elden su gölden, doktoru, kreşi, okulu, klimalarına varıncaya kadar benim vergimden bakılıyor bunlara. Vergi verdiğim için kendimi keriz bir vatandaş gibi hissediyorum bu oc'ları yüzünden . Çünkü ne ev alabiliyorum ne de ikinci bir çocuk yapmayı gözüm yemiyor.

ırkçı filan değilim de tüm suriyelilere kafam girsin afedersin...
bebeklere "geçici kimlik" veriliyor.

haliyle de türkiye cumhuriyeti vatandaşı olacaklar. e bebekler vatandaş, ya anne babaları? onlar da "çocuk durumundan" vatandaş yapılacak...

bakınız, özal peşmergeleri getirdi türkiye'ye resmi rakamlara göre 1 milyon peşmerge. o günden bu güne o peşmergeler oldu 3 milyon ve türkiye'nin anasını siktiler.

şimdi tayyip suriyeli getirdi. o da 1 milyon tane. 20 sene sonra bunlar da olacak 5 milyon kişi.

anası sikilen türkiye ve türk halkı olmaya devam edilecek.
http://www.youtube.com/watch?v=kNSdGWZ45Bk
iki yuzlu hukumetimiz irak icin afganistan icin amerikaya kalkan olurken simdi msulumanliktan dem vuruyor. neyin pesinde oldugunuzu herkes biliyor sayin akp o yuzden daha fazla kuculmeyin isterseniz de acik acik soyleyin hedeflerinizi. hayir her bi sikimiz tamamdi bi bu eksikti sanki amk ugrasacak sorunumuz yoktu sanki.
Gaziantep için konuşuyorum

Adamlar şimdiden bi güç oluşturmaya başladılar. özellikle savcılı mahallesi, tamamı ile Suriyeli. adamlar 10\'lu 15\'li gruplarla dükkanlara girip alışveriş yapıyorlar, dolmuşlara biniyorlar. hem de erkek, kız, büyük, küçük, taciz ediyorlar. bizimkiler de boş durmuyo tabi. a clockwork orange filmindeki gibi küçük oluşumlar var. Her gün 5-6 suriyeli, araba kazası şu kazası bu kazası ölüyor! eğer eski garajlar\'daysanız gece 2 gibi bağırış seslerini duyabilirsiniz.

Hastaneler tıka basa suriye\'li dolu. koridorda, yerde yatıyor adamlar. Diyetisyen bile marta randevu verdi. kayıtlara geçenlere bakmayın hiçbirinin pasaportu yok. Yürüyüş yaptılar burada en azından 25000 varlar sempatizanı olan sakallıları demiyorum. onları da sayarsak, zaten ülke onların şu an. neyse hangi birini yazacaksın zaten hepsine seyirciyiz söz hakkımız mı var ki bizim. hükümet ne derse o ama pardon park ismini soruyorlar bize (bkz: #AnkaraTemaParkinaisimAriyor) doğru ya demokratik bir ülkeyiz biz.

Serzeniş: Neden bu kadar tahammülsüzsünüz? dolmuşa yavaş binen yaşlı kadını iterek aşağı düşürüyorsunuz ona bile tahammülünüz yoksa siz nasıl insansınız. Canınızın istediğine eşinize baktığı gerekçesiyle dövüyorsunuz. yanınızda kol kadar bıçaklar var. etek gibi bi şey giydiklerinden belli de olmuyor. genelleme yapmayı sevmem ama bu suriyeli\'ler ya insan değil ya da çok sağlam bir örgütlenme söz konusu arkadaşlar.

Asıl merak ettiğim konu ise biz kabul etmesek bu kadar adamı böyle şartlarda kim kabul edip göz yumacaktı.
Not: içim şişmiş var ya oh be rahatladım.
tc vatandaşlarının ödediği vergiler sayesinde doğan bebeklerdir.

elbette ki bebeklerin bir suçu-günahı yoktur. lakin bu terörist çocukları pek çok türk vatandaşından olma bebeklerden daha fazla imkana sahiptirler.

bugün herhangi bir sosyal güvelik sistemine bağlı olmayan onbinlerce aile var türkiye'de, bu vatandaşlarımız çocuk yapmaya kalksa devlet hastaneleri dahi kendilerinden ücret talep ediyor, ola ki çocukta doğuştan bir rahatsızlık var, ailenin parası yoksa mazallah bebeğin yüzüne kimse bakmıyor bile.

madem devletimiz o kadar büyük ve misafirperver, o halde suriyelilere tanınan bu imkanlar türk vatandaşlarına da tanınsın. tüm sağlık hizmetleri bizim öz vatandaşımıza da ücretsiz olsun.

türk yurdunda türk'e zulüm, teröriste ödül var.

helal olsun...
(bkz: 6000 oy)
düşünme biçiminizi sikim denilecek entrylerin girdiği başlıktır. aqim siz kendiniz mi seçtiniz nerede ve hangi ırkta doğacağınızı ki bu çocukları potansiyel tehlike olarak görüyorsunuz? umarım böyle düşünenlerin çocukları olmaz ki diyeceğim içim el vermiyor aqim beddua etmeye ama şunu diyebilirim umarım onların çocukları ebevynleri gibi akıl tutulması yaşamaz ki dünya daha çok yaşanılabilir bir yer olsun.
iyi de akp ne alaka ? insanlık konusudur bu. biraz düşünün.
ekmek elden su gölden olunca çocuğu fırtlatıp fırtlatıp attıklarının kanıtıdır. özalın kürtlerinden sonra tayyibin arapları da başımıza bela olacaktır. adamı zorla faşist yapar bunlar.
suriyeliler bedava doktor kontrolü, bedava doğum yaparken, bakınız türk milleti ne sıkıntılar çekiyor;
http://www.haber7.com/yas...ylik-bebegin-yasam-savasi

kırklareli'li 14 aylık bebek yardım bekliyor.

--- spoiler ---

Karamusul köyünde ikamet eden Yeliz ve Hüsnü Alkan çiftinin, doğuştan Hidrosefali (beyinde su toplanması) hastası olan Aziz Yıldırım Alkan isimli 14 aylık bebekleri, ameliyat edilebilmesi için hayırseverlerden yardım bekliyor.

--- spoiler ---

eyvallah, tabi ki suriye'li bebekler de ölmesin, tabi ki onların da yaşamaya hakları var.
ama senin kendi vatandaşın acizken, hayırseverlerden yardım beklerken devletimizin suriyelilerin her türlü masraflarını karşılaması, onlara en iyi şekilde bakması, bunu da bizlerden tahsil ettikleri ile yapması gücüme gidiyor.

14 aylık aziz yıldırım alkan bebeğin ne suçu ne günahı var? öso savunucularına savunuyorum, biri bana cevap versin.

bu devlet suriyelilere bakarken neden aziz yıldırım alkan'ın tedavi masraflarını üstlenmiyor?

biraz ayıp olmuyor mu göt kılları?

epey ayıp olmuyor mu?

allah topunuzun belasını versin.
allah, hepsinin bahtını açık etsin. savaşlardan , kazalardan uzak olsunlar.

sonuçta hepsi bebek ve bu kirli dünyanın pis hesaplarından haberdar değiller.

ancak ;

belli ki bazı şeyler çok önceden planlanmış.

allah ülkemizin yardımcısı olsun.
şehirlere bombolar yağardı her gece biz durmadan şevişirdik.
güncel Önemli Başlıklar