bugün

Ülkemizdeki cahilliğin %99 un müslüman olması bahanesiyle üstünün örtülmesi sonucu hakkında dahi konuşulmayan konudur. Çocuklarına cinsellik hakkında hiçbir bilgi aktarmayan ailelere sorulduğunda ise, bize babamız mı öğretti gibi saçma cevaplar alınmaktadır.
sarsılmaya başlayan yakında yıkılacağı muhtemel milli tabumuzdur.
bilimsel bir gerçeğin, her ortamda konuşulmaya müsait olmamasını anlayamayanların isyan ettiği durumdur. tabi ki konuşulacaktır ama yerinde ve zamanında. yemekte tuvalette neler yaptığınızı anlatmanız nasıl öküzlükse, bununda sağda solda muhabbetini yapmak bir o kadar sığırlıktır.
(bkz: türkiye deki ayıplar listesi)
ortalıkta binlerce sokak mastürbatörü cinsi sapığın dolaşmasına neden olan durumdur.
ayıp olan birşey ayıp olarak görülmez.

cinsellik konuşmak ayıptır. cinselliği teşir etmekte ayıptır.
neresinden bakarsan bak bunda etik bir durum bulamazsın.

bunun müslümanlık ile bir alakası da yok. sık sık yurtdışına çıkmış biri olarak bu işlerin 'sizin gevşek sandığınız' bölgelerde de böyle olduğunu bizzat gördüm.

cinsellik aile tarafından anlatılabilir ama ailenin bilgisi ve çocuğuyla kuracağı yakınlığa cocuğun vereceği tepki nedir?

dolayısıyla bilinçli toplumlar yetiştirmek devletin işidir.
ergen psikiyatrisi diye bir bölüm var ama bunun işlevi sadece depresyona girmiş çocuklara ilaç yazmak.

zorunlu sekiz yıl eğitim getiren devlet, okul yönlendirmesi ile uzmanlardan eğitimde verdirebilir.
kız öğrenciler toplanır ve bir bayan uzman ile
erkek öğrenciler toplanır ve bir erkek uzman ile
eğitimlebilir.

gel gelelim internetin bu kadar yaygın olduğu bir dünya'da doğru bilgiye ulaşmak değil türkiye'nin, amerika'nın bile harcı değildir.

yani diyeceğim şu ki ''türkiye'de cinsellik ayıp görünüyooo'' diyerek geleceğe bol-bol pezevenk ve orospu yetiştirme gayretine bilinçli yada bilinçsiz girilmemeli.
aile çocuğuna sahip çıkıyorsa yeter.

benimde babam bana öğretmedi.
nasıl görmek isterse öyle görür gözler. Haydar Dümen tayfası bu başlıktan sonra yollara dökülmüştür herhalde.
son zamanlarda dindarlar arasında sıkça tartışılmaya sorgulanmaya başlayan olgu bkz http://www.haber7.com/hab...atak-odasindan-baslar.php http://www.google.com.tr/...&biw=1093&bih=521
islamiyet yüzündendir.
(bkz: ailelerin bölünerek çoğalması)

(bkz: padişahlar sevişmez)
cinselik ayıp değil ulu orta onla bunla yatıp kalkmak ayıp .
(bkz: şşşş ayıp)
islamiyet yüzünden diyenlerin ciddi oranda art niyetli olduğunu düşündüren hatta ve hatta düşündürmeyen bizzat ispat eden görüştür.

cinselliğin ayıp olarak görülmesinin dini bir gerekçesi olamaz. bir kadınla erkeğin nasıl ilişkiye gireceği ayrıntılı yazılmış (kamasutra kadar ayrıntı da beklemiyorsunuz herhalde) bir kitabı olan dinin cinselliği nasıl ayıp karşıladığı merak konusudur. herhalde ortalık yerde yapmayı düşünmüyorsunuz? bu manada zaten bütün dünyada ayıptır. e? o halde? cinsel eğitim yasak değildir, cinselliği yaşamak da yasak değildir, yasak olan evlilik dışı ilişkidir ki bütün dinlerde yasaktır zaten.

edit: unuttum da, türkler müslüman olmadan önce al takke ver külah mı yaşıyorlardı ?
türkiye'yle, litvanya'yla alakası olmayıp, mahrem bir olgu olmasından ve hayvan olmamamızdan kaynaklı, ayıp olarak görülmesi gayet doğaldır.
ayıp olan yasaklanır, bahsedilmez, merak uyandırır ama nikin arkasına saklanıp biyerine gösterircesine sözlüklerde mahrem muhabbetler yapılması...bilemiyorum ama ben bıktım.
ülkemiz de cinsellik sadece kadına ayıp.
normal bi konudur cinsellik ama herkesin bildiği gibi öyle heryerde konuşulmaz.
şimdi düşün cafede arkaşınla oturuyosun ee cinsel hayatın nasıl diyebilir misin ?
diyemezsin (bkz: burası türkiye)
edit:ülkemi seviyorum
bunun ulke ile alakası yok amerikada da böyle rusyada da... cunku mahremdir bu konu bu yuzden ayıp oluyor. he, müslümanlığa nasıl bağlarsın? müslümanlarda daha onemlidir mahremiyet. bilip bilmeden her bi konuyu da muslumanlığa türk halkının cehaletine bağlamayın! TURK HALKI CAHiL DEĞiLDiR.
türk halkı cahil olmasa başımızda bunlar olurdu zaten diyesi geliyor insanın kendine engel olamıyor.
(bkz: mermiye kafa atan adam)
iyiki ayıp kimin eli kimin cebinde belli değil kim kız kim kadın belli değil .
kim evli kim bekar belli değil sagısız kaygısız bir toplum olduk .
cinsellik kişiye özgüdür, kişinin kendisini ilgilendirir.

cinselliği konuşmak, başkasının özelini konuşmak olduğundan ayıplanmalıdır. *