bugün

milli savunma bakanı hulusi akar’ın anadolu ajansı’nın (aa) editör masası programında açıkladığı rakamdır. “biz türkiye ve suriye’de 9 milyon suriyeli kardeşimizin hayatını kolaylaştırıyoruz."

Elin suriyeli, afganın oyuna muhtaç hale gelmek, daha da kötüye gittiğini bildiğin halde inatla ülkeyi daha da kötüye sürüklemek... Yıllar önce bu olacakları söyleseler güzel bir s2ktir çekerdim. Fakat sahiden hepsi oldu.

Ki oy bekledikleri kişilerde terörist mi, katil mi ne idüğü belirsiz kişiler. Ah! pardon, Nasıl unuturum Din kardeşi değil mi onlar.
80 milyon evlat o 9 milyonu kardeş olarak görüyor mu acaba diye sormazlar mı adama!
aynı hükümet içerisinde yer alan cumhurbaşkanı, bakanlar ve milletvekillerinin birbirlerinden ve sayılardan haberlerinin olmadığını gösteren söylemdir.

cumhurbaşkanı 3.5 milyon diyor bazı bakanlar 4-4.5 milyon diyor bazı milletvekilleri 5-6 milyon diyor sayın akar 9 milyon diyor.. he bana sorarsan afganlar, pakistanlılar ve iranlılar ile beraber bu sayı 11-12 milyon rahat vardır. ancak ben sıradan vatandaşım bunlar ülkeyi yöneten adamlar. durum ya çok vahim bunlar dün ne yediklerini bilemeyecek durumdaki adamlar ya ortada başka bir şeyler dönüyor..
Yazık ki ne yazık...

işin en ilginci vatandaş sanki uyuşturulmuş şekilde işe gidip geliyor.

(bkz: Akıl Tutulması)
Cevabı sandıkta vereceğiz. Korkmayın.
Biz eşek olduktan sonra semer vuran çok olur, atasözüne güzel bir örnek.
sadece o kadarcık mı? suriyeli arapları uzaklaştırarak sarıyla gösterilen bölgeyi 100 bin pkk militanına yuva yapmış olmadın mı hulusi bey? onlarda mı kardeş kontenjanında?
görsel
Birazda bizimkinden değil kendi kesenizden bakın dediğim bakan beyanatı.
biraz uzaktan baksak artık. ya da onlar çalışıp bize baksalar.
insansan Müslümansan Türksen bakacaksın.
güncel Önemli Başlıklar