bugün

doğruluğuna pek inanmadığım haberdir. belki de inanmak istemiyorum.
böyle bir savaş iktidar sahibine yarardan çok zarar getirecektir. analar ağlamasın sloganıyla memleket toprağını karış karış satan hükümet, bu harekete zıt olarak, olası bir savaşta yaşanacak kayıpları göze alamaz.
ayrıca kaynak da gürsel tekin olunca**, pek inandırıcı gelmemiştir.
hiç inanmadığım bir haberdir. seçimlere yakın yapılan spekülasyondan ibarettir. zira kimse ülkeyi savaşa sürükleyip bunun sonuçlarına katlanabilecek durumda değildir.
aldığımız 3 milyon suriyeli'nin dişimizin kovuğuna yetmediğini ve bünyemize katacak asgari 15 milyon suriyeli daha olduğunu idrak etmemize sebep olan haber.

nasreddin hoca ve timur hikayesi gibi. bize de daha çok suriyeli lazım...
kaynak: götüm.

gürsol tokonon soğlam koynağondan.

hassiktir be hassiktir. hep aynı şeyler amk. hep bi felaket tellalığı, hep bir kaos olacak havası.

rte temizlenmek için bilmem nerede olay çıkaracak, rte'nin 1 mayıs'da kanlı planları var, bla bla bla. ananın amı ya.

çamur at izi kalsın zihniyetinizi sikeyim. kaynağınızı sikeyim be.
Allah korusun dedirten iddiadır.
fuat avni söylemeden inanmam dediğim durumdur. gürselcim hani noter tasdiki bu arada?

inanmıyorum net.
ihtimal vermediğim durumdur. bölgede rusya ve iran varken, abd bile esad konusunda kararsızken gerçekleşmesi çok zordur. ancak ışid'e yönelik bir operasyonda yer alabilir abd baskısıyla türkiye ama maalesef ülke içerisinde bir sürü uyuyan hücreler olduğu için seçim öncesi bunu bile göze alamaz. suriye konusunda hükümet kilitlenmiştir, bu kilidin açılabilmesi için akp'nin iktidardan gitmesi şarttır.
(bkz: bir kaynak olarak göt)
mantıksız ve seçim öncesi spekülasyon olarak yapılmış asparagas haberdir.
türkiye 2 gün içinde cumayı kılar sonra en fazla haftasonu tatiline girer diyerek tamamlanacak öge.
Götünden element bile uyduramayan chp beyanıdır.
chp nin devlet içindeki paralel yapıdan aldığı yalan istihbarat.
suriye türkiyeye girdi zaten siz daha neyin kafasındasınız.
kaynağı götü olmayan gürsel tekin iddiası. bu açıklamanın neye hizmet ettiğini anlamak güçtür. akp sırf tekin'e itibar ve chp'ye oy kaybettirmek için planlamışsa bile bu harekattan vaz geçer. vaz geçmese bile kimsenin gürsel tekin'e bunu bildi diye madalya takmayacağı ortadadır. tam aksine suriye'ye bilgi taşıdı, operasyonumuzu ifşa etti diye akp tarafından vatan hainliğiyle suçlanacaktır.

tekin'in siyasi danışmanlarının ne iş yaptığını merak ettiren bir açıklama.
Enerji bakanının ayar verdiği sözdür.
Abd kankimizin istegi ile gerceklesecektir..
pisliklerinden sıyrılmak için iç savaşı göze alan zihniyetin, suriye ile savaşmaktan çekinmeyeceğinin beyanıdır.

kendileri için yolun sonu görünmüş, kuran'la siyaset bile artık işe yaramamaktadır.
Zinhar. Zira seferberlik ilan edilip askere çağırılma olursa herkes en son tezkere aldığı birliğe gidecek ve ben hatay dan tezkere aldım.
Dikkat ettiyseniz çok fena girdi. iddia birilerinin götüne.

Ama adamlar alışmış, birşey yokmuş gibi takılmaya devam edip atacak yeni çamur arıyordur.

"Ama biz söyledik diye, ortaya çıkardık diye vazgeçtiler." he he ananın amı he.
ben de az sonra banyoya gireceğim.
girseydi türkmen dağındaki teröristler havaya uçarken girerdi. sınırdan 100 metre girerse hoplatırlar.
güncel Önemli Başlıklar