bugün

güzelliği nedense beni hiçbir zaman cezbetmedi gülşen bubikoğlu varken nasıl olurda adından bu kadar söz ettiriyor gerçekten anlamıyorum.
Kesinlikle.
Kadın şüşkonun teki. Dikkat çeken tek tarafı büyük gözleri. Tabi siz de bön bön bakarak büyük gözleri elde edebilirsiniz.

çipil gözlüler dışında bu kadını beğenen yok. Tamamen şişirilmiş balon.
hülya koçyiğitciğimin yanında bir hiç.
Genç yaşta estetikli olduğunu öğrenince büyük hayal kırıklığı yaşamıştım.
Güzellik ayrı çekici olmak ayrıdır. Çok güzel değilse de çok çekicidir.
Eğer başıma bir iş gelmeyecekse katıldığım durumdur. Bir kere estetik diye eleştirmeyi geçelim, malum şu an ki dünyaca bilinen ünlü modellerin bile estetikten geçilmiyor (hepsi olmasada birçoğu böyle).

(Estetik diyorlar, eğer gençliği estetikli haliyse estetik bile kurtarmamış.)

O bayık bayık bakışları ve ses tonu gerçekten itici. Bir nesile güzel diye yutturuldu. Tabii mutlaka güzel bulan vardır. Güzellik, göreceli bir kavram ne de olsa.

Hiçbir zaman güzel bulmadım. Hele çekici hiç bulmadım.

Ve en kötüsü, samimi değil. Sevimsiz bir şey.
Eğer bir tek kez görseydiniz bu kadar saçmalamanıza ve sallamanıza gerek kalmazdı.
görsel
Kıskananların çoğu da kadındır. ironik.
görsel bence o dönem için yeterli çekiciliğe sahiptir. Ama tabiki gülşen bubikoglu ile karsilastirmamak lazım o bambaska bir guzellikte.
Bu kadının en şanslı olduğu durum kuyruklu eyelinerinin ve makyajınin çok iyi yapılması. Kendisi mi yapiyodu veya makyozu mu bilmiyorum ama şimdiki kızlar bile bu teknolojiyle bunun filmlerindeki kuyruklu eyelineri çekemiyor. Kaşları da o yıllara göre güzel ondan kurtarıyo gulsen bubikoglunun kasları çok çirkinmiş.
güncel Önemli Başlıklar