bugün

başıma bir şey gelmeyecekse itiraf etmek istediğim gerçek. güzel müzel değil bu kadın. bildiğin kezban. evet.
kesinlikle katılmadığım iddia.

iddia sahibinin tez zamanda göz doktoruna görünmesi elzem olunmuştur.
Gencken acayip guzel bir kadinmis. Simdi yaslandi tabi, eski halinden eser yok.
Verse nefessiz...
oh ulan bir tek ben degilmisim, gulsen bubikoglunun yanindan gecemez.
afedersiniz ama gerçek olandır. türkan faşistleri saldırır artık.
Öhh yok artıktır. Kıskanma be. Şimdi gider hadise'ye falan güzel derler böyleleri.
Yanlıştır esmer güzelidir.

Zaten o zamana göre esmer güzeli denildi mi akla türkan şoray, kumral dedin mi gülşen bubikoğlu, sarışın olarak da hülya koçyiğit gelirdi. Üçü de farklı kulvarlarda güzeldir.
Su an cidden güzel ama doğal hali değil maalesef. Burun falan komple iç dış estetik.
eskiden güzel olduğu doğrudur. Ancak şimdi makyaj,estetik, botoks... illaki vardır.
Bazı kezbanseverlerin zoruna giden gercek. Yav abartılmış balondur. Evet.
(bkz: güzellik göreceli de bu kadın için geçerli değil o)
(bkz: çarpildi)
bir gülşen bubikoğlu değildir.
Türkan Şoray' ı gençken görse heyecandan ismini zikredemez reddederdim diyor, hey yavrum heyy.
Hem güzel değil hem de iyi oyuncu değil. Adam yokluğu olan dönemde olmuş işte. Evet.
hofff. Güzel olsa ne olacak sanki. Yemişim türkan şorayı.
türkan şoray'ın abartıldığı kadar güzel olmaması durumu.

yeşilçamın en güzel oyuncunu da değildir ayrıca. bu kadar kör olmanızı neye borçlusunuz ? neresi güzel bu kadının.
"zevkler tartışılmaz" demişler, boşa dememişler. seven var sevmeyen var. güzel gören var görmeyen var.
kesinlikle katılıyorum.

inanmayanlar için;

görsel
Zaten kim çıkardıysa çok güzel diye.

Foucault bile daha güzel iq.
herkesin bildiği ancak toplum tarafından dışlanma korkusuyla dile getiremediği gerçektir.

en güzel kadın emel sayındı.
Türkan şoray, şarap gibi kadın tabirinin tam karşılığı bana göre. Yaşı ilerledikçe güzelleşen ender kadınlardan.
(bkz: Hassiktirmesi)
Şahsen ben de hiç bir zaman güzel bulmadım Türkan şurayı. Çirkin miydi hayır ama abartılacak bi güzelliği de yoktu. Türkan şoray'dan çok daha güzel kadınlar vardı yeşilçam'da.