bugün

filistinli çocuğu öldüren israilli ile hiçbir farkı yoktur. o. çocuğudur.
zamanında atalarımızın neden köpekler gibi süründürdüğünü yeni yeni anlıyoruz fakat elimizden bir şey gelmiyor. keşke türk birliği kurulsa da artık türkün kanı dökülmese.
sırf içki içtik zina yaptık diye bu kansız allahsızlarla beraber cehennemde yanarsam, ki mevzuata göre yanacaz gibi, böyle işin amk.
Çinde Türklere karşı ne olaylar yaşanıyor allah bilir. işkence gören taraf Türk olunca kimsenin sesi çıkmıyor.
tırnağınız kırılınca lanet edeceğinize buna lanet edin.
(bkz: go to hell)
turk cocugu olsa ne olur yabanci bir cocuk olsa ne olur, cocuk iste. adam da hasta eminim. midem kaldirmadi zaten, seyretmedim hepsini, benim takildigim nokta etraftaki insanlarin sadece salak gibi bakmasi, o hasta da siz nesiniz.
"Cennet ucuz değil, cehennem lüzumsuz değil" sözünün haklılığını, bir kez daha ortaya koyan vahşettir. Türk, buna engel olmaya gücün yetmeyebilir lakin en azından ibret al. güçsüz kalırsan, kendi öz vatanında durumun, o masum sabi gibi olacaktır. Vampirler dişlerini bilemiş, güçten düşeceğin günü bekliyor, bunu aklından hiç çıkartma.
20. yüzyılın başından bu yana uygulanan vahşettir.

1991 de kominist sovyet rusya dağıldığında beş türk devleti bağımsızlığını almıştı.

o dönemde kominist çin'in daralmayı reddetmesiyle doğu türkistan bağımsızlığını alamamıştı.

o dönemlerde maalesef ülkemizde koalisyon yönetimi olması, türk ve diğer akraba topluluklara önem verilmemesi gibi sebeblerden dolayı doğu türkistanın sesini duyurmakta başarısız olduk.

şimdilerde tek başına iktidarımızın yıkılması gibi çeşitli sebeblerle ve ülkemizin dört bir yanının yangın yeri olması hasebiyle çin de bunu fırsat bilip daha bir kaç gün önce 18 uygur kardeşimizi katlettiler.

evet ak parti iktidarı yıkıldı mazlumların sesi kesilmiş oldu.

dileyene kilo kilo kına gönderebilirim.
devleti, ırkı, dini, dili farketmez, masum bir insana zarar verebilen herkes orospu çocuğudur net.
edit: haberi yeni okudum, zihinsel sorunlu da olabilirmiş.
(bkz: dünyayı büyük felaketlerin beklediği gerçeği)

hepimiz biraz suçluyuz.