bugün

büyüyünce bazıları kapkaçcı olur ama bazıları gibi genç kız yakmaz, araba kundaklamaz, polisin gözünü taşla çıkartmazlar. bunları yapanlardan daha bir onurlucadırlar.
en ufak bir düşme mevzuunda, ortalığı velveleye vermeleriyle ünlüdür. bir de gece otobüslerinde, istisnasız hepsi gece 3 gibi zırlar. (bu konuya yorum yapmam, çocuklarımızı faşizme alet ettiğim anlamına gelmez.)
büyüyünce bazıları sözlük yazarı olur, bazıları ders manyağı olur, bazıları iş adamı olup ülkesine yardımcı olur, bazıları asker olup ülkesini korur, bazıları doktor olup halkını tedavi eder.
bu ülkede yaşayan her çocuk gibidir. candır. sevilesidir.
kürdoların çekemediği çocuklardır.vatanını milletini seven,onu her türlü koruyan ve bunu yaptıkça ırkçı,faşist ilan edilen çocuklardır.
ÜLKEMiN ÇOCUKLARI ARKADAŞLAR.
KÜRDÜ, TÜRKÜ BIRAKIN ARTIK.
tsk armoni mızıkası'nın seslendirdiği şarkıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=BdYETiTak2U
https://www.facebook.com/...&fbid=919396208097064
Dünyanın en muhteşem, en tatlı varlıklarıdır. Milletimin melekleridir. Dünya tatlısıdırlar.

Tuva Türkü balamızın tatlılığına bakın. Allahım sen aklıma mukayyet ol Yarabbim!

görsel
(bkz: efsoduyar)

Konu bütün çocukların masum olması değil. Aptal saptal duyar kasmadan önce bütün çocukların büyüyeceği gerçeğini de düşünmek lazım. Her millet kendi çocuğunu ön planda tutma hakkına sahiptir.

Türk sözcüğünü görünce Götü yanmış gibi hümanizm kasmayın bir halta da. Bir Fransız, bir Arap, bir ermeni kendi ırkının çocuğunu her şeyden çok sevme hakkına sahip olduğu gibi bir Türk de bu hakka sahiptir. Her çocuk masumdur tabii ki ama herkes kendi evladını bir başka sever. Konu bu.
Aşırı tatlılar ama bazı Türk çocuklarının ebeveynleri çocuk yetiştirmeyi bilmiyor. O salakların yüzünden çocuklarımız şımarık yetişiyorlar.

Tanım: bizim çocuklarımız, yurdumuzun çocukları. Etnik kökeni bazılarına fena girmiş belli ki.
isteyen istediği vurguyu yapar. O çoğu kişinin gidip çalışmak için can attığı ülkeler kendi çocuklarına o kadar çok değer veriyor ki. Bu dünyada milliyetçilik yapmayan milletler müstemleke olmaya mahkumdur. Cumhuriyetin 100. yılına girmek üzereyiz. Millet daha kendi adını söylemeyi ırkçılık zannediyor. Ya sabır...

Tsk'nın Türk çocukları marşı da vardır. Çok sıkıntısı olan varsa, cesareti olan da varsa şanlı Türk ordusuna "Türk vurgusu yapmayın yeaaaa" desin.
Gecenin bu saatinde Türklük alerjisi olanları zıplatmış meleklerdir. Çoğu mışıl mışıl uyuyordur herhalde.

Türk çocuğuna Türk çocuğu denir. Kimse burada başka milletlerin çocuklarına bir şey dememişken sıkıntının ne olduğu gayet belli. Çok rahatsız olan varsa kendi çocuğuna Türk demez olur biter.

Türk çocukları nın tatlılığından bahsediliyor, birileri de çıkmış "Türk demeyin yaa" diyor. Sana ne? Sen demezsen deme. Bu kadar Türk nefreti yeter artık! Çocukların arkasına sığınıp Türk düşmanlığı yapmak kolay geldi tabii.
Arkadaş, Tuva Türkü çok tatlı bir bebiş paylaştım konu nerelere geldi. Burada kimse Türk olmayan çocuklara bir söz dememişken nedir bu tantana?

Türk çocukları bizim geleceğimizdir. Kuzenimiz, yeğenimiz, evladımız, mahallemizin seksek oynayan veledi, öğrencimiz... Bütün çocukları seviyorum, seviyoruz tabii. Fakat elbette kendi ülkemin, milletimin çocukları benim için her şeyden önce gelir. Herkes kendi evladından sorumludur.

Karabağ'da, Kerkük'te, Urumçi'de şehit edilen Türk çocukları için diğer milletler "onlar da çocuk, yazıktır" dedi mi? Hayır. Demek ki Türk çocuklarını ancak ve ancak Türk yetişkinler sevip koruyabilir. Allah korusun bir gün düşman kapımıza dayanırsa Türk çocuklarını etnik kökeni nedeniyle hiçbir millet umursamayacak. Umursamadı da zaten. Burada Türk'e carlamak yerine o çok "medeni" milletlere carlayın. Muhatabınız onlar çünkü.

Bütün çocuklar yaşasın, mutlu olsun, sağlıklı olsun. Ama ben korumazsam, ben sevmezsem Türk çocuklarını kimse korumaz. Bu gerçeği de asla unutmayın.
Türk olmaktan utananlar şu ülkeden bi siktir olup gitse de rahatlasak.
güncel Önemli Başlıklar