bugün

* kalite kontrol merakı yüzünden pek hijyenik olmayacak eşya (ya da her neyse)dır. ayrıca dini kesime hitap eden kara çarşaflı modelleri de piyasa çıkabilir.

fetişistlik böyle birşey işte.. elden koldan tahrik olabiliyorlar.. meziyet valla. takdir ettim.
bozuk olur o kesin, şişmez.
daha muameleye başlamadan patlaması muhtemel hatun. *
bekaretini şişme erkeğe saklayanları da üretilebilir.
gösteripte vermeyen kadındır. yoksa değilmidir ?

bu şişme kadınların isimleride şöyledir :

okşan (sarışın uzun saçlı, iri göğüslü, 1.80 boy, garanti süresi 1 ay, üründen memnun kalmadığınız takdirde poşetine koyup temiz bir biçimde 1 hafta içinde iade edebilirsiniz)

iffet (esmer kısa saçlı, kara kuru bir şey, küçük göğüslü, geniş kalçalı...)
evlenmeden vermeyen bebeklerdir.
50 yeri yamalı olan bebektir. Patlatılıp patlatılıp bantlanmıştır.
ömrü inip şişmeyle gecen kadın.
seks karşılığı her şeyi istemeye programlanmıştır. bir de regl dönemini itiraf.com da anlatır durur.
türk erkeklerinin balık et sevdigi göz önünde bulundurulursa baya bir sisik olması muhtemel kadın.
Her yeni bir gelişmeyi haber verirken, abi caponlar yapıyor, cümlesini kullanan ve biz adam olmayız abi diye bitiren kahve milletinin aylak insanları tarafından bir gurur kaynağı olarak görülecek icraattır. Bir de TV reklamları ile, Türkiye'nin ilk yerli şişme kadınını yaptık, gururluyuz, mutluyuz, türü girişimlerde bulunulursa tadından yenmez..
muhtemelen elizabethin tahtını sarsar ama dırdırından da durulmaz.
türk yapımı şişme kadın kullanıldığında;
'şeyi elinde kalmak' deyimini en iyi şekilde açıklayan ve çok kötü dumur olunabilinecek durum, vaka.

-geliyorum, geliyoruum eveeet eveeeett ahhh ahhhh.....
(güüüüm)
-tüüü, ulan mundar oldu bizim hatun. tam da boşalttırıveriyordum ya a.k yaa neyse hallederiz...
-alooo, amcaoğlu ya benim plastik yenge sizlere ömür... bi zahmet seninkini yollayıvercen mi? iki şeylik işim var zati... ucunda kaldı lan, valla bişey yapmıycam. hadi...çabuk yolla bak çıplağım, bekliyorum.
kullanıldıktan sonra keyif cigarası yakması muhtemel üretim.
fellik fellik kızlık zarı bozulmamış olanının aranacağı kadındır.

-abi balık etli kaç lira?
-230 canım.
-yuh! o kadar ediyor mu ya?
-bunun kızlık zarı var koçum, ondan.
-o zaman tamam. alim bir tane.
yeni alınmış ş.k. hava kaçırdığından dolayı servise gönderildiğinde büyük ihtimalle "kullanıcı hatası" nedeniyle garanti dışı onarılacaktır. e muamele böyle olacaksa servis hizmetlerinide kvk üstlenecektir.
mahalle baskısından arındırılmış bir sex shoptan alınırsa sorun çıkartmaz. zira onun dışında biyerden alırsanız şişme bile olsa ben bakireyim kendimi doğru erkeğe saklicam der.
(bkz: şişme kadın dile geldi).
ben seni arkadaş olarak görüyorum demeye programlıdır.
*kutuplardan basık ekvatordan şişiktir.
belli bir süre kullandıktan sonra başım ağrıyor diyerek canınızı sıkabilir.
kezban olacaktır isimi de kendisi de.
"evlenmeden olmaz." gibi bir cümle kurabilir, alırken kontrol edin.
1. şişir
2. çakızla
3. indir
4. uyu
aşık olunması durumunda "son nefesime kadar şişireceğim" söylemlerinin ikili arasındaki romantizmin doruk noktasına.. *
-merhaba bir türk yapımı şişme kadın alacaktık.
-abi şimdi ben modelleri göstereyim.
-bakalım bakalım.
-şimdi abi bu 100 milyon uygun modelim bu tüplü biraz koku yapar ama iyidir.
-ağızla mı şişiriyorsunu bunu.
-abi işte idare edecen arada kaçak yapar ama bu.
-yok ya daha iyi bir şey olsun.
-şimdi abi bu 200, bu 400, bu 1 milyar bu kadar çeşidimiz.
-hımm o niye 1 milyar.
-illa ki soracan yani alacan mı?
-abi türküz o pahalıyı soracaz illa ki.
-şimdi abicim o beren saat modelimiz. herkese veriyor ama sonunda suçu ne kimse bilemiyor. temiz köylü kızı olarak kalıyor. eskisi gibi çok üzülüyorum aslında ben bunun durumuna.
-vay be iyimiş.