bugün

buna inanmamak bir nevi bölücülüktür. türk, kürt ve diğer halklar kardeştir ve bunu bozmayan çalışanlar piyondur.
(bkz: şeyh sait isyanı)
(bkz: atatürk)
(bkz: kürtlere düşmanlık besleyenin pkk dan farkı yoktur).
aynı zamanda pkk'nın kuruluşunda da 2 türk'ün katkısı vardır.
apo'nun en büyük yardımcıları da 2 türk'tür.

bunları da unutmayalım. pkk sadece kürtlerin eseri değildir.
pkk tüm bebek düşmanlarının eseridir, ırkı ne olursa olsun.
yunanlılar izmir, manisa, aydın, muğla'da hak talep etmesin diye postalamış yerine soydaşlarımızı almıştık.

talep edemediler.
ermeniler erzurum, kars, ağrı, ığdır, van'da hak talep etmesin diye postalamıştık.

talep edemediler.
senin gibi elemanlar çıkıp ''biz kurucuyuz lelele'' dedi. doğuyu kaybettik.

talep ettiler ve akp sayesinde almak üzereler.
türk ve kürt kardeştirin bir değişik versiyonu olsa gerek.
ben o insanlara ısınamadım nedeni ise kendi bulunduğum ortamdan örnek vericem.
kardeştir dediğiniz kişiler yannında erkek olmsına rağmen anama bacıma laf atan gözleri ile hayli taciz eden,
otobüs cafe bar ihalelerini tehdit ile alan, gülmenizin bile ona batması ve size kafa tutması,
küçük veletin küfür etmesi şımarması sonucu tepki vermeniz ardında çocuğun ağlayarak eve gitmesi 5 dakika sonra bir grup
ordunun intikam almaya gelmesi, onların yoğun oturduğu mahleye polisin bile girememesi,
vergi fatura ödememeleri, kurtlar vadisini gerçek sanıp hepisinin polat kesilmesi,
otogarlarda yardım edelim yardım diye salak salak taciz etmeleri, daha sayarım hep bunları yapmalarına rağmen
dışlamadığımız he deyip geçtğimiz bu insanlar o kadar nankör ki ve yeminle bizlerden daha king yaşamaktadırlar.
ne istiyor bunlar daha orda huzursuz oluyorlar buralara geliyorlar tamamda burda niye huzuru bozuyorlar.
not: tanıdığım bir kaç doğulu aile mevcut bu düşüncelerin tam tersi olan ama istisnadır kaide bozulmaz.