bugün

(bkz: unutulmaz)
(bkz: hepsi 1)
(bkz: akasya durağı)
(bkz: bücür cadı)
(bkz: selena)
(bkz: bez bebek)
(bkz: arka sıradakiler)
(bkz: sihirli annem)
(bkz: prenses perfinya)
(bkz: aşk-ı memnu)
saymakla bitmez...
(bkz: küçük besleme)
flash tv nin bütün dizilerinin yarışacağı bir kategori olarak göze çarpmaktadır.
7 numara ve leyla ile mecnun hariç hepsi berbat. takıntı ne yaparsın.
(bkz: unutulmaz)
--spoiler--
kaç tane kaliteli dizi çıktı ki?
--spoiler--
kesinlikle kaygısızlar değildir.
(bkz: oks anneleri)*
dizi izlemeyen, bu nedenle kıyaslama yapamayacağı düşünülen kişilerce bile kötülüğü fark edilebilecek bir dizi vardır ki o da kurtlar vadisi adlı, kalitesiz, ayrıca kötü amaçlara hizmet eden saçmalıktır. filmi izlemeyenlerce bile fark edilebilir durumdaki bu gerçeği, izleyip de fark edemeyenlerin durumunu düşünün artık.
son zamanlarda ezel hariç türk dizilerinin %99 aynı başarısızlığı tatmıştır. ancak gelecek hakkında kötümser olmamak lazım
(bkz: türk malı) dır.
türk malı.
(bkz: doktorlar)
sözlükteki cevaplanması en zor başlık. çünkü sayfalarca sürebilir cevaplar. ama bez bebek, akasya durağı ayrı bir şey. hitap ettiği yaş aralıkları 0-6.
papatyam.
kesinlikle süper baba ve ekmek teknesi değildir.
(bkz: ) kızım osman
Tnt'de çıkan yıldız masalı ile dedektif memoli dizileri.
aynalı tahir diyorum.
(bkz: )Sihirli Annem (bkz: ) Bez Bebek (bkz: )Acemi Cadı.
kötünün kötüsünü seçerek , ezel der geçerim.
(bkz: türk ün uzayla imtihanı)

televizyon icat edildiğinden beri yapılmış en kötü dizi.bu dizi neyi anlatmaya çalışıyor diye anlamaya çalıştığım 4 dakika hayatımın en stressli dakikalarıydı.Allah bu diziyi izleyenlerin yardımcısı olsun.

Şüphesiz Allah, adaleti, iyilik yapmayı, yakınlara yardım etmeyi emreder; hayasızlığı, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor.

(bkz: nahl/90)
akasya durağı. türk televizyon tarihinin en boktan ve kıytırık absürt dizisi.
seçilmesi zor olan dizidir. o kadar çok var ki hangisini seçsem bilemedim.