bugün

şafak sezer'in, tony soprano olduğu uyarlama dizidir. anlayacağınız berbat bir sopranos uyarlamasıydı. adını hatırlayamadım. şafak sezer'in gezi davası sonrası yayından kaldırılmıştı. şimdiki dizilerin fragmanını bile izlemiyorum. o zaman boş zamanıma acımıyormuşum demek ki.
Son 15 yıl tüm diziler.
Kırmızı oda
Yemin ederim içim şişti.
(bkz: adanalı)
(bkz: türk malı)
(bkz: pis yedili)
(bkz: çukur)
(bkz: behzat ç)
(bkz: leyla ile mecnun)
(bkz: fatmagülün suçu ne)
Aklıma gelmeyen daha bir sürü var.
2000 sonrası yapılan tüm yerli diziler...
cok dizi sayılabilir ama en kötüsü tabi ki Fatmagül un sucu ne.
(bkz: pis yedili)
türk malı, alemin kralı gibi saçmasalak komedi dizileri.
Şu yeni zamanda çıkan ve saçma saçma sahneleri olan tüm diziler. örnek olarak (Sadakatsiz,Güvercin,Çatı katı aşk,Yeni Hayat vs.).
sana bir sır vereceğim. Türk malı x-men.

yeni gelin. aşırı nefret ediyorum bu diziden. yapımında emeği geçen herkesi silkeyim.

Unutulmaz. iki kız kardeşin, aynı erkeği kovalama hikayesi. mide bulandırıcı.
hangisini sayacaksın dizisidir. ajitasyon ve duygu sömürüs yapan dizilerle, aşiret temalı olan dizileri, ayrıca seviyesi ayaklar altındaki bir sürü durum komedisini sayarsın. bence soru en az 1 sezon yayınlanmış en kötü dizi olmalı çünkü bazı diziler 3 bölümde final yapmak durumunda kalıyor.
Öncelikle belirtmeliyim, sadece fragmanlarını izlediğim kuruluş diriliş vs adlarla çekilen Osmanlı'yı anlatan diziler (dizi filmler, kısmen de muhteşem yüzyıl) kötü olması yanında bana komik de gelen diziler-filmler.

Fragmanını izleyince bile gülmemek elde değil.
Cüneyt Arkın filmleri akla geliyor.
Makyaj kostüm dekor senaryo açısından formula 1 yarışında gazoz patlatmak kadar komik.
arka sokaklar.
Yüzde 90 ı yarışır ama kazanan kesinlikle! aklım karıştı o kadar kötü dizi var ki...
izlenebilecek kalite de keyifli Hangi dizi var ki.
Hepsi çöp.
Dizi izlemiyoruz...
" şefkat bir yerim dar " favoridir.
oks anneleri diye bir dizi vardı. sanırım bir daha isteseler bile o kadar kötü bir dizi çıkmaz herhalde.
Akasya durağı başı çeker.
(bkz: adanalı)
(bkz: akasya durağı)
(bkz: adını feriha koydum)
yasak elma olabilir. birde eskiden yayınlanan günlük diziler vardı deniz yıldızı ve unutma beni.
yasak elma. *
(bkz: ezel)
(bkz: doktorlar)

Kısaca bütün türk yapımı dizi ve filmler.
Karadeniz ve ege şivesi olan tüm diziler. O kadar yapmacık oluyor ki berbat.
Bir dönem Samanyolu tv de yayınlanmış, siyasal islamcı çomarları ekran başına kilitlemiş yarak kürek dizilerdir. Bakmayın siz bu ibnelerin öküz ölüp ortaklık bozulduktan sonraki hallerine, işler değişmeden önce Samanyolundan başka kanal izlemezdi bunlar.
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan " bıçak sırtı" o dizi çıkınca evden gidesim geliyor. Hint yapımı dizi.
Arkadaş Leyla ile Mecnun gibi dizi geldi mi bu ülkeye?
Kardeş payı gibi?