bugün

birçok kişi gibi yerli ve yabancı bir çok sinema ve dizi Seyrettim Sinema Konusunda Sadece Kült eserleri ve Genelde Hollywood yapımlarını izlerim birde Sinema zevkine güvendiğim dostlarımın önerilerini izlerim çin kore Hindistan hatta Avrupa ülkelerinin yapımlarını bile Eğer gerçekten tatmin olacağıma inanmıyorsam izlemem Dizilere gelirsek yine aynı durum çünkü Amerika Sinema ve televizyonculuk Tarihinin en başarılı ülkesi Sürekli Amerika yapımı emek para ve Zeka üçlüsünün birleştiği işleri izleyince Yemin ederim Ufak bir görselden veya iki dakikalık bir sahneden bile Boktan Ve sıradan olup olmadığını hissedebiliyorum belki 20-25 senelik Türk dizi sektöründe Sağlam efsane ve gerçekten Büyüleyici iş iki elin parmaklarını geçmez Sinema da aynı şekilde belki biraz daha fazla Amerika yı kesinlikle Yüceltmiyorum Onların da Berbat yapımları var Aptallıkları Var Ama Bize oranla %5 felan Ve ben bu dizinin gayet sıradan ve basit bir yapıda olduğunu düşünüyorum Tıpkı yüzlerce emsalinde olduğu gibi emin olun zevkler ve Güzellikler görecelidir Ama Kalite kesinlikle değildir ve Her sene sadece 1 bazen o da gelmiyor ya geliyor ya gelmiyor...
(bkz: noktalama işaretleri)
güncel Önemli Başlıklar