bugün

pilli bebek ve duman tarzı türkçe rock yapan gruplardır.
Model, bulutsuzluk özlemi.
flört var ama biraz soft.*
-deja vu
en dandiği kurbandır. en iyisi de kıraç'tır.
(bkz: eyyam).
(bkz: manga)
kıracın içinde olmadığı gruplardır. kaç kişi ki kıraç amk.

fikrimce iyi müzik yapmaktalar. bi kere boş yazmıyorlar, hepsinin aşağı yukarı bir edebi üslubu var. bir feridun düzağaç gibi olmasalar da...

(bkz: zakkum), (bkz: pilli bebek), (bkz: çilekeş), (bkz: gece), (bkz: mor ve ötesi), (bkz: gripin) içlerinde en iyileridir. tabi canlı performanslarını dinlemedim hiçbirinin. o konuda fikrim yok.

(bkz: kolpa) iyi çıkış yaptı ama bana hep ismi gibi geliyor, böyle sahte bir şeyler var sanki. (bkz: manga) rap olayına girdiğinden tam rock grubu sayılmaz. (bkz: yüksek sadakat) bence en vasatları.
(bkz: redd) var br de, o da iyi bak. unutmayalım.
(bkz: duman)
(bkz: pentagram)*
(bkz: kurban)*******
(bkz: mor ve ötesi)
(bkz: deja vu)
(bkz: gece)
(bkz: bulutsuzluk özlemi)
(bkz: anemi)

gibi.
(bkz: buz)
(bkz: neyse)
(bkz: redd)
(bkz: grup 110)
(bkz: keti)
eğer rock'tan bahsediyorsak, çoğu grubun gözden geçirilmesi gereken liste.
kolpa rock grubumudur? bu kadar elektronik öğe ve pop ritimlerinin olduğu bir gruba rock grubu demek ne kadar doğru bilmiyorum.
kurban içlerinde en babalarıdır,* pentagram metal grubu sayılabilir daha çok. son zamanlarda çıkış yapanlar, gece, zakkum ve modeldir.
metale kaçıyo biraz ama olsun;
(bkz: murder king)
(bkz: kırmızı)
(bkz: pentagram)
(bkz: cin seddi)
(bkz: çamur)
(bkz: nükleer başlıklı kız)
(bkz: almora)
(bkz: duman)
(bkz: pilli bebek)
daha fazla sayıda oldukları bilinen ve ifşa edilmesi gereken gruplardır.
(bkz: kurban)
(bkz: dört çarpı dört)
(bkz: malt)
daha çok var aslında.
bence çok güzel çoğu. malt, badem, redd, duman, mfö, mor ve ötesi, tnk... uzar gider liste. gerçekten kaliteli müzik yapanlar var bu ülkede.
duman,gripin, mor ve otesi, mfö, malt, sakin, 110, 4x4, redd, tnk, badem, manga, vega,zakkum, model, kurban, buyuk ev ablukada... gibi gruplardir. muzik dinleme sebebidir.
günümüzde çoğu daha çok dikkat çekmek adına pop çizgisine kaymış gruplardır.
(bkz: kurban)

(bkz: direc-t)

(bkz: zardanadam)

(bkz: redd)
güncel Önemli Başlıklar