bugün

aşırı derece fazladır.

https://twitter.com/lalut...status/633634806576906240

bakın burda neler yapıyorlar ama polis sırf yaşları 20 nin altında diye dokunmuyor, o polis aracının tepesindeki silahla onları 10 saniyede kurşun yağmuruna dizebilir fakat vurmuyorlar. çünkü bizim içimizdeki şeref ve namus atalarımızdan miras. şerefsiz kürtler videoda.

edit: birisi gezi parkı demiş, ulan gezi parkında polis kasıtlı olarak kimi öldürdü şerefsiz? türk insanı kadar şerefli bir insan görmedim dünyada. çok samimiyim, kıskanıyorsunuz. kuduru köpekler, polisin ve askerin yanındayız.
her seferinde gözler önüne serilen merhamettir.

atalarımızda böyleydi hatta şöyle bi söz vardır;

eğer soykırım yapsaydı ceddimiz, kalmazdı tek biriniz.
Merhamet ne arar la poliste.

Çocuk şubede kafama silah dayayan polis oldu amk benim, neden bahsediyonuz sız?

Edit: bunu niye eksiliyonuz olum?
Olmaması gerekir. Poliste merhamet mi olurmuş
(bkz: Abd polisi)
Doğudaki bir eylemde elindeki patlayıcıyı atmaya çalışırken elinde patlaması sonucu parmakları kopan çocuğu hastaneye götürmüştür.evet bunu faşist t.c. polisi yapmıştır.

http://www.bugun.com.tr/gundem-mobilhaberi/1493646

http://www.cnnturk.com/20...n.parmagi.koptu/622634.0/
ankara/kızılay'da gezi esnasında başımıza gelen bir olayı anlatayım , saat akşam 10 , gezinin 2.haftası , artık iş biraz da karnavala dönmüş durumda havai fişekler falan atılıyor ama bu orospu evlatları gibi polisin üstüne değil , havaya doğru. güvenpark tıklım tıklım , avm'nin ve karşı taraftaki bankaların önü de full insan , çoğu kamerayla falan çekiyor bu görüntüleri , çevik kuvvet de kenarda bekliyor bizzat gözlerimle oradaki polise çiçek götüren bile gördüm

ondan sonra bir uyarı geliyor dağılın artık diye , kalabalıktan 1 kişi gidiyor polise durumu anlatmaya çalışıyor , taş sopa gaz olmadan şurada toplanmış takılıyoruz arıza çıkarmayın diye , anons 2 leniyor , bu sefer 3 5 kişi gidiyor polise doğru , önce tazyikli su sıkılıyor , 2 tane toma hareketleniyor kalabalığa doğru , ardından bir ufak patlama sesi daha geliyor havai fişek sanıyoruz , havaya doğru bir ışık yükseliyor ama patlamıyor , 2 3 saniye sonra avm'nin karşısındaki bankanın üst katının duvarına çarpıyor sekip 4 5 metre yanımıza düşüyor , o kaldırımda en az 1000 kişi var bekleyen 1000 kişinin arasına çaktılar gaz bombasını , tabi biz bi posta ciğerimize kadar çektik ondan sonra allah ne verdiyse koştuk , o anki yangının tarifi yok ama midem bile yandı amk dibine kadar çekince

sonra o gece bizi kurtuluş'a kadar kovaladılar , yine taş sopa falan olmadı he , bol bol kaçtık , gaz atıyorlar kaçıyoruz saklanıyoruz falan , belki fevri bir iki çöp devirme olmuş olabilir , bir iki taş da taşıdık yola yalan yok zira akrepler arka kapıyı açıp direkt üstümüze ateşliyorlardı gazları , o yüzden akrep girmesin diye yollara taş koyduk ama zaten genelde sakarya caddesi meşrutiyette falan mevzular döndüğü için anayola koyduğumuz taşın pek ehemmiyeti olmadı

velhasıl o gece saat 3 te kızılayda buluşabildik beraber gittiğimiz arkadaşlarla , kimisi tunalı tarafına kaçmış kimisi kolej'de biz 2 arkadaş kurtuluş'ta öyle dağılmışız , geri dönerken yollara baktık böyle manzaralar hiç olmamış , ateş yanmamış en azından tamam yola taşlar konulmuş ama ne bir molotof falan atılmış ne başka bir şey

o gece eğlenmek için orada olan binlerce kişiye yapılan muameleye bakıyorum , bir de polis aracını içindeki polisle beraber yakmaya çalışan şu orospu çocuklarına yapılan muameleye bakıyorum , acaba biz mi hatalıyız diyorum , elimize silahı falan alıp çıksaydık , ankara'da her gün bir iki polis şehit etseydik daha mı kıymete binerdik , daha mı korkardı acaba polisler bizden ? adımız gezici hainler değil de barış isteyen gençler mi olurdu acaba ?
güncel Önemli Başlıklar