bugün

en son türk polisinin büyük çabaları ile (bkz: istanbul da 60 erkeğin gay ilişkiye girmesi) çete çökertilmişti değil mi!
vah yazık o kadar çok çalışıyorlar ki! milletin yıllardır bildiği bir şeyi, yeni ortaya çıkardılar.

edit: bence böyle şeyleri bırakıp, daha mantıklı şeylere yoğunlaşsınlar.
biz hepsinin nasıl çalıştığını biliyoruz.

herşey ruhsatın arasına sıkıştırılan 50 tl ile çözülüyor.

edit: unutmadan münevver karabulut'un katilini teslim olmasaydı bulmaya niyetiniz yoktu.
işçilere biber gazı , yakın mesafeden tazyikli su , eylem yapmak isteyenlere jop , öğrenciye , vatandaşa şiddet , önlerine gelene biber gazı sıkmalarından ötürü yaşanan can kayıpları , trafik polisleri deseniz burada hepsini karalamak istemem ama %75'i işlerini rüşvetle yapıyor , türk polisi gerçekten çok çalışıyor . hepsi için konuşmuyorum çok dürüst işine mesleğine vatandaşa saygılı olanları da var ama bizzat gözlerimle gördüğüm hatta taraftarı olduğum takımın eylem günlerinde duyduğum terörist bunlar , alayını s.kelim , acımayın joplayın kafaları eşliğinde polislik yapanları da var . Türk polisinin başarısı kocasından tehdit alan bir kadını koruyamamaktır , tecavüze uğrayan bir kız çocuğuna kötü muamelede bulunmaktır , joplamaktır , hastanelik etmek ve üste çıkmaktır , sırf kamu görevlisi olmalarından mütevellit kendilerini insan ırkından üstün görmeleridir , kontrolsüz şiddet uygulamaktır , ama bizim de görevimiz ne yapalım diyerek eylem yapan insanlara hakaretler yağdırmaktır . Şunu da belirtmek isterim benim de ailem de polis var onları ayırmıyorum bunları söylerken . bu işi ekmek parası için , vatandaşın canı , malı ,ırzı için yapanın ellerinden öperim . ama bu işi adam dövmek için yapanlar olduğunu da göz ardı etmeyelim lütfen . özetle her başarılı türk polisinin arkasında bir biber gazı vardır .