bugün

ss alındı egm ve cimere yollanacak.

önce tek ayak istiklal marşı söyletilip sonra "özel harekatı çok seviyürüm ühühü" içerikli videosunu izleriz bu klavye delikanlısının.
görsel
valla turk polisi hakkinda yazilcak tonla sey var da, basim belaya girer diye yazmiyorum. gercekten vatanini dahasi vatandasini seven vardir, hepsini kotulemek istemem ama ben gercekten cogunun boyle insanlar oldugunu dusunmuyorum.
Bugün tekrardan gördüğüm durum.

Okuldan yeğenimi almış, ara sokakların birinde sağ şeritten usul usul ilerlerken birden sağımdaki tali yoldan önüme atlayıp soluma, ters istikametime geçen bir araba çıktı. Cam da açıktı ve anın paniğiyle "napıyorsun lan amına koyayım." diye küfür etme gafletinde bulundum kendilerine. Bu gafletim onlara küfür ettiğim için değil, biri 5 diğeri 10 yaşındaki iki yeğenimin yanında küfür ettiğim içindir.

Sonra baktım ki baya ekip otosu. Çakarları falan anın paniğiyle fark etmemiştim. Trafik polisi aracıydı hatta. Çek kenara diye anons yaptı. Çektim. Bana artistlik yapıyor. Neymiş, "ya acil bir olaya yetişiyorsam"mış. "o halde 1. Çakarları ve sirenleri çalıştırmak zorundasınız. 2. Öyle bir durum olsa şu an beni kenara çekip kontrol yapmazdınız." dediğimde diğer biraz daha yaşlı olan polis "kusura bakma kardeşim. Bakan bilmemkim geliyor şehre. O yüzden bu acele." dedi. Sonra yolumuza devam ettik.

Ama o benimle ağız dalaşına giren zat, yanındaki olmasa resmen kavga edecek benimle. Hatalı olan sensin. Bir de üstüne çek kenara falan diyor bana." Sen çek ulan kenara" diyemiyorsun tabi. Hiçbir sebep göstermeden 24 saat tutuklama hakkını bunlara verenin kafasını cilalayayım ben.
Geçenlerde kalabalık bir ekiple kimlik kontrolü birine “en iyi güvenlik kontrol ve halka hissettirmeden yapılandır” dedim, “sana mı sorucaz lan” dedi.

ilginç yani.
güncel Önemli Başlıklar