bugün

koskoca Türkiye Cumhuriyetinin ordusunun en başından beri yapması gerekeni şimdi yapıyor olmasından kaynaklı bir durum. Allah ordumuza zeval vermesin, düşmanlarımızın da gözlerini kara toprak bürüsün.
terörist olmayan insanları öldürmesi ile sonuçlanmıştır. orduların coşmak gibi bir hakkı yoktur. bir ordu kendi yurttaşının güvenliğini sağlayamıyorsa o ordu beceriksiz bir ordudur.
(bkz: pkk yı silkiyorlar)
aslında polis özel harekatçıların işin içine girmesiyle bu kadar terorist yakalanıp veya öldürülmektedir.
keşke doğru olsa, yakın bir şehidi olan bir yazar olarak en çok sevineceğim haberdir, zira bu hükumetin habur rezaletinden sonra çıkan haberlere hiç inanasım gelmiyor, taş atan çocuklar yasasıyla kime ne haklar verildiğini herkes biliyor, bugün bir emniyet amirine görev mahallinde şerefsiz bir bdp li vekilce tokat atılıyor, o müdür onun amına koyamıyorsa sebebi kim ne derse desin bu hükumettir. bu sebepten ben çıkan ölü leş haberlerine inanmıyorum, dağda pkklı piç mi kaldı aq bu mevsimde, şehit haberlerindeki sayıyı bilinçlice azaltarak söyleyen makamların, pkklı şerefsizler konusunda oldukça bonkör olduğu ortada. ben inanmıyorum işin gerçeği.
Türk ordusuna yapılan en büyük haksızlığın ve şerefsizliği yansıması olan sözdür. Türk ordusu tepesinde siyasi bir dayatma olmadığı sürece Terörün teee ilk günlerinden yani Dersim isyanınından, Mustafa Muğlalılardan bugüne en iyi şekilde görevini yapmaktadır. Bugüne gelindiğinden Türk ordusu Gerek Teröristlerle mücadele ettiği için engin alan gibi hapise atılan paşalarından şehit olan paşalarına erlerine bu görevdeki fedakarlığını ve başarılarını göstermiştir. Dersim'de katliam oldu diyenlerin Kahman Mustafa Muğlalı'nın adını kışlalardan kaldıranların TSK'nın canlarını ortaya koyarak var ettiği mücadeleye işlerine geldiğinde sahip çıkması işlerine gelmeyince kösteklemesi ise şerefsizliğin daniskasıdır.

Bununla beraber Dersimde kürtleri kestik demeyle terör bitecekse ne güzel. PKKlılar da aaa bak Türk devletinin başbakanı bile kabul etti bizi kestiğini hadi dağdan inelim diyecek değil mi?
GEÇ BiLE KALINAN COŞMADIR.
(bkz: TUTMAYIN KÜÇÜK ENiŞTEYi)
zamanında 3 haneli rakamlarla ifade edilen ölü pkklı sayısından bihaber insan beyanatı.

malum davalarla yıpratılmasaydı bunun normalde yürütülen politikalar olduğunu bilirdi. türk ordusu terörle mücadelede dünyadaki en başarılı ordudur.

son zamanlardaki başarılı operasyonlardan ben de mutluluk duyuyorum yanlış anlaşılmasın. ama ''önceden bi bok yapmıyordu ordu, artık yapıyo.'' tarzı bir yaklaşım doğru değil. çünkü zamanında bu ordu ihalar yokken bile kandil'in göbeğine inip görevini en iyi şekilde icra etmiştir. hem de öyle bir anda 8 15 24 askerini feda etmesinin dürttüğü bir psikoloji ile değil, Türkiye'ye karşı silahlı ayaklanan bir gruptan duyduğu rahatsızlık ve vatanseverlik içgüdüsüyle.

allah ordumuzu, askerimizi ve milletimizi korusun.
Lan işiniz gücünüz gereksiz basliklar acmak biri cikip demiyorki bu ışıd niye türklere saldıriyor. Eger gercekten akpden eskiden yardim alıp ve şimdi yardim kesildi diye bu saldiri olduysa o zaman daha büyük rezalet ve trajedi olur. Ozaman sadece 50 kisinin degil binlerce hatta yüzbinlerce insanin òlümünden sorumlu olabilir bu hukümet.