bugün

twitter aleminde hastag şeklini alan istektir. lakin ordu silivri' de olduğu için gerçekleşmesi zor istektir. alternatif olarak ak gençlik gidebilir.
el kaide de suriyeye.

(bkz: her el nusralıyı terörist zanneden insan)
ak partililer öncü kuvvet olacaksa kesinlikle karşı çıkılmayacak savaş.

''eeeyyy mısır ordusu. sen bu göt kıllarından hiç mi korkmazsın ?''

hadi ak partililer savaşa gidin la.
yalnız dikkat edin, sivil öldüren polislerin kendi ülkeniz de sırtını sıvazlayıp kahraman ilan etmiştiniz ya hani, orda polislere karşı savaşacaksınız.

(bkz: akp li iki yüzlülüğü)

http://s7.directupload.ne...mages/110826/4it8kf2h.swf
kendini bilmez densizlerin kamuoyunun nabzını ölçmek için hashtag yaptıkları bir takım söz öbeğidir.
gerçekleştirilmeden önce etraflıca düşünülmesi gereken eylem.
twitter'a bunu yazanların hepsini mısır'a yollamak gerek aslında. görsünler ebelerinin amını!
(bkz: tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin)
mısır'a girmeyi call of duty sanan ergen beyanları, bu göt kıllarının bizi savaşa sokacağı konusunda önceden uyarmıştım.

şaşırmadım ve onu yazanlar önden giderse eğer savaşa karşı çıkmıyorum.

tsk içinde savaş isteyenler olduğunuda sanmıyorum.

başbakan gibi, 2-3 kişi para ve iş bağlantılarını kaybediyor olsa bile kimse onun için ölmeye gitmez.

bu kadar açık ve net yazıyorum ölümü gönderirsiniz mısır'a yada suriye'ye, istersen beni ülkeden sür ama umrumda bile değil.

vergilerimle mısır'a yada suriye'ye askeri yardım yaparken bana sormadın ama savaşa girerken bana sormak zorundasın.

akp iki yüzlüleri önden gitmeden o savaşa katılmam.
oturduğu yerden sanki kendi gidecekmiş gibi ahkam kesen akp'li saman gençliğin isteğidir.

önce rte'nin oğlu gitsin askere hele.
bu işleri age of empires'te saldırı düzenlemek gibi kolay bir şey sanan aptal şakoben hayali.
abd askerine duacı bir liderin gençliği mısır'da abd eliyle yapılan katliama karşı çıkıyormuş muş....

kayıkçının küreği...
turk ordusu misira zam yapildigini ogrendikten sonra bir daha misir almayacaklarmis.
işte bunlar hep counter strike. kendi memleketinde huzur ve barış ortamını sağladın da, elalemin derdine düştünüz.
tohumlar fidana, fidanlar ormana şeklinde devam eder.
(bkz: 86 mısır)
yanlış önermedir. en iyisi ak gençliği gönderelim cana geleceğine mala gelsin.
hadi bakim şakobenler önce suriye sınırını düzeltin.

http://www.focushaber.com...sker-yarali-h-351129.html
saçmalamada zirve yapmış ergen tayfa söylemi.
sana ne oğlum mısır'dan?
süveyş kanalını mı kiralayacaksınız 99 yıllığına siktiğim dingildakları!
(bkz: bir gece ansızın gelebiliriz)