bugün

Bu gece gün yüzüne çıkan yavşaklıktır. Türksün olum sen. Ne işin var senin real madrid'le atletico madrid'le.. ispanyollar bile bu kadar sevinmemistir be. Sen kendi türk takımlarına bak. Neden biz orda değiliz diye kendince kafa Yor.

Adam anadolunun bağrından yazıyo ama yazdığı "hala Madrid" bu nedir ya ?

Edit: başlık şöyle değil; arda atletico'da diye atletico madrid takimini tutma yavsakligi. Uyarayim da..
Hala Madrid amk, futbol evrenseldir, türkiye'de futbol oynansaydı adamlar siklerdi bizi ama biz FIFA sıralamasında faroe adaları'nın arkasındayız ayrıca uefa tarafından şike davalarından kurtulamayanız siz hala türkiyede futbol diye zırvalayın.
Galatasaraylı olmaktır. Fransız takımı tutana kadar Türk'ün takımını tutun. *
(bkz: diye buyurdu düz adam)

2014 dünyasında ne türk takımı, ecnebi takımı amk. evrensel futbol , global dünya , türk takımlarının buralara geldiğini görmeden öleceğimiz gerçeği , yabancı takım destekleyince türklükten çıkıldığını zannetmek.. falan ?!
Bu kadar tutucu olmayin kardeşim. 120 senedir oynadigimiz futbol bir ecnebi bir oyun onuda birakalim ozaman. Ayrica boksör muhammed ali müslüman olduktan sonra bile ecnebi hiristiyan hayranlari vardi ne olmus yani.
siktimin şovenistlerinin ezikliğini yansıtan cümle. futbol bir oyundur, önce bunu bi anlayın. sırf arda var diye atletico'yu desteklemek de yavsaklık bu mantikla o zaman(?) hele ki ben ve benim gibi, arda'ya rağmen real madrid diyenlerse yavşağın önde gideni demek ki!

bu arada dünya kupasini seyrederseniz en bi yavşak sizsınız olm.
Ezikliğin dik alasıdır. Senin takımın bu kafayla orada olamaz sen de anca onları desteklersin.
Atletico ile beraberdi kalbimiz ne için bilmiyormusınuz allahın belaları. Türk olan arda için.
Ulan anlatamıyorum hala galiba. Birileri de çıkmış demiş ki "dünya kupası seyretme o zaman"

Ben demiyorum ki futbol seyretme diye. Benim demek istediğim adam anadolunun bi köyünde oturuyo, birilerine "ehehe real nasıl çaktı ama" diye kapak yapmaya çalışıyo.

Bu yavsaklik değil de nedir ? Fenerbahçe- Galatasaray çatışmalarını anlarım da artık laf sokma cabalarimiz evrenselleşti. Futbol kültürümüz değil.
türk olupta takımını ecnebi doldurmaktan farksızdır.
ki ecnebiler ne zaman insan olmaktan çıkmış.
Yabancı iyi transfer uğruna varını yoğunu verebilecek türden insanların tutarsız tespitidir. Futbol evrenseldir dili dini ırkı olmaz. Hem belki ispanyol milliyetçisiyiz sanane be kardeşim?