bugün

talihsizliktir. biranönce kendini asimile etmesi gereken bireydir.
aradaki fark , dünyayı titretmiş bir ırkın yanında dünyanın tanımadığı bir kabile olmaktır.
kürtlerde insandır çünkü yunus emre nin dediği gibi yaradılanı severiz yaradandan ötürü.

not : ırkçı değilim.
neden ben turkum mutluyum o da kurt olup mutlu olamaz mi inkarci serefsizler diye cevap verilecek basliktir.

not: turkum
evet hayallerin tükenmesidir. Akp aşkıyla tutuşan türk olmak nerede bir devleti bile olmayan kürt olmak nerede. Kürt olsaydım kendimi duygusal olarak yaralanmış hissederdim. Ama onlar bizim kardeşimiz.
sınır ticareti yapmanın dayanılmaz hafifliğini tatmaktır. eroin mazot kaçakçılığı. devletten kömür yardımı abey. lililili.
ayıptır.
kendisi tercih ettiyse eğer çok ayıp etmiştir.
zaten biz de yakında ailecek türk olacağız inşallah.
sonra tc yazacağız isimlerimizin başına. böylelikle dönüşüm tamamlanacak. *
barbar olmamaktır,şanstır.
neden ırkçılıkla milliyetçiliği karıştırılar anlamdım gitti. bizde selanik muhaciriyiz ama türk milletiyiz.
ezen olmak varken ezilen olmaktır

şu başlığa yazılan yorumlara bakınca bile görebiliriz bunu malesef..
(bkz: kafatasçılık) araştırsan kökeni nereye varır allah biliyor.
insan olamama durumunun dışa vurumundan ibaret önerme.
türk olmayı insan olmakla eşdeğer tutan hayvanları görmemizi sağlamıştır.
ırkçı tespitidir. kişiliğiyle değil dedesinin savaşlarıyla sittin sene övünen zavallıdır.
erkek olmak varken, kadın olarak doğmak. zengin hatta sosyete de bir ailenin çocuğu olmak varken, orta gelirli bir aile de doğmak. amerika ya da avrupa doğmak varken gelip türkiye de doğmak. zeki bir insan olmak dururken geri zekalı doğmak gibi birşeydir. ne yaparsın, bazı şeyleri seçemiyorsun arkadaş.