bugün

orta asya menşeili b kan grubu taşıyorum.
Bir gariban gördüğümde koruyorum. Ezmem kimseye ezdirmem Türk olmak bunu gerektirir.
https://www.youtube.com/w...K04&feature=emb_title
Türkçe konuşuyorum.

Edit;Türkçe konuşmak türklük değil mi geri zekalılar.
Her şeyi ekmekle yiyorum.
Ekmek var mı? Gelirken alayım.
Yok.
Hiç mi yok?
Damarlarımda dolaşan asil kanın farkındayım.
Biten şampuanın dibine su ekleyip çalkalayarak, bir duş daha alabilmek olabilir.
Kendini türk medeniyetine yakın hisseden türkçe konuşan türk' üm diyen herkes Türk' tür. Kimse bir ırka mensup olabilmek için kalıtsal bir kanıt sunmak zorunda değildir. Birçok akademisyene göre böyle bir kanıtın sunulabilmesi de imkansızdır.

(bkz: ne mutlu türk üm diyene)
yörüğüm ve çekik gözlüyüm daha ne olsun.
Emniyette detaylı sorgulama ile Osmanlı kayıtlarına kadar indik ve analiz ettik. Kayı-oğuz tüm Türk alemine selamlar.
Değilim. Rum göçmeni ,makedon meleziyim.
Yerlere tükürüyorum.
Eşimi ve çocuğumu dövüyorum.
şampuan bitince içine su dolduruyorum.
Türk yere tükürmez, doğaya çöp atıp onu kirletmez, hayvanları sever sayar, kadınına hürmet eder, küçüğünü korur kollar sever her fırsatta itip kakmaz, nerde bir haksızlığa uğrayan varsa onun yanında olur, merhametlidir. Bunların aksini yapan türk olamaz, kesinlikle türk degildir. Yapıyorsa eğer, soyagacinin bir noktasında kesinlikle türk olmayan bir kültüre ait evlilik gerçekleşmiştir. O da değilse çevre komşu ailelerin yaşantısından etkilenip asimile olmuştur. Araplar çingenler kürtler rumlar ermeniler türklerin hep dibinde olmuştur. Merhametli iyi olan kürt arap rum varsa bunları türklerden öğrenmiştir. Bu şansa erismeyenlerin yaptıklarını görüyoruz kadınlarının yüzlerini kesiyorlar hayvanlara eziyet ediyorlar. Allah belanızı versin. Türk olun türk gibi yaşayın. Ezmeyin ezilmeyin ezileni kollayın.
(bkz: Turan çıkıntısı)
yemeğin yağına ekmek banıyorum yetmez mi kardeş.
Keşke inşaat mühendisi olsaydım diye kimbilir kaç defa düşünmüşümdür. Az inşaat izlemedim.

görsel
et ve et ürünleri haricinde besinlerle beslendiğimi hissetmiyorum. türk'ün yemeği kırmızı ettir. yüzyıllarca göçebe yaşamış, hayvancılıkla uğraşmış ve kırmızı etle beslenmiş atalarımızdan miras kalan bir his olabileceğini düşünüyorum. ancak türk'ü araplaştırma çalışmaları doğrultusunda kırmızı et bazı güçler! tarafından bir şekilde altın fiyatına denk hale getirildiği için, her türk hanesine artık kırmızı et giremiyor. allah türk'ün türk gibi beslenmesine yardım etsin. amin.
görsel
Şu turan çıkıntısı bende de var. Elimi kafamda gezdirince anlaşılıyor kemik.
Küfür etmeyi sevmem.
Yoğurdu yemeklerin yanında ya da yemeğe karıştırarak yiyorum.

Sanırım en Türk özelliğim bu ve ben %12.5 saf Türk’üm.
Kültürel olarak türk olmak anlamında ise kurallara tahammül edememektir. Yurtdışında türkiye de en çok özlenilen şey buraların kuralsızlığı olsa gerek.
Çalışan iş makinalarını, seyretmek.