bugün

hayaller aleminde yasayan tiptir.

kusura bakmayin ama turk olmakta ovunulecek bir sey goremiyorum.
tamamen rastlanti sonucu meydana gelmis bir olay icin ovunmek ancak aciz insanlarin isidir.
bilgisayar basinda o yeaa biz turkuz biz askeriz biz bilmemneyiz diyen ergenler once babasindan harclik almayi kessin.
Türklerin tarihi hakkında hiçbir fikri olmayan yazar beyanı.
Insanlar doğduktan sonraki yaşantısı ile iyi yada kötü olur. Türkler islam sayesinde yucelmıslerdır. Lakin bu yuceliş ırkından değil dünya ya bakış açısından olmuştur. O bakışı terkedıp, başarıyı kanındakı asil kanda ararsa gaza gelir, kayıp eder.
şiddetle, yakıp yıkarak, kelle alarak göğsü kabaran ve övünen birinin zekasını ölçmeye kalkmayın.

tarihsiz ve atasız olanlar düşünsün derken, sanırım kürtleri kastetmiştir.

tarihi ve atası olmayan herhangi bir millet olmadığı gibi, kürtler türklerden yılllllllllar önce anadolu topraklarında yaşamıştır.

tarih diyo lan bide...

siker misin? yarına mı bırakırsın?

amk cahili!
insan olabilmek şu zamanın mucizesi gibi bir şeydir...
5000 yıllık şanlı medeniyete sahip olduğu için kendisini özel olarak görmesi en doğal hakkı olan millete türk denir.
Güzel dilim Türkçeyi konuşma kürt dilini konuş!
Fransız ya da ermeni olarak doğmuş olsaydı hayattan default silik yiyecek bir tip olacağı için hergün dua ve şükranlarını sunan tiptir.
(bkz: allah türkü korusun)
En azından bunu yazan cahilden daşşaklı bir tip girdimi

Eğer girmesinde güçlük çekiyosan kayganlaştırayım

Bunu yazan kürt kurusundan ermeni köpeğinden arap karasından daha şerefli asıllı ve bilgili tip şimdi girmiştir.
Irkçılık şeytanın bir özelliğidir. Kimsenin ırkı o kişiyi özel kılan bir özellik değildir. Ataların atları silkmiş diye, sen ne yerin dibine girersin, ne de üste çıkarsın.
türk mitolojisi ile yakından ilgilenen tiptir.
hiçbir ırkın ne bileyim milletin birbirinden üstün olduğunu düşünmüyorum. veya bir kültürün diğerinden üstün olduğunu ancak türklerin o pagan geleneği antik yunan'da bile yok neredeyse. ha diyorsan max müller öyle demiyor. ama bahsettiğim o değil. türk mitolojisindeki kadar bir barizlik yok.
eğer biraz dış kapının mandalı olarak yaklaşırsan olaya göreceğin ve farkedeceğin çok enteresan şeyler var türklerle alakalı. çok garip bir millet hakikaten, bakma şimdi böyleyiz.
Tanrıya inandığımız için rastlantı olmadığını biliyoruz. Tarih bilgimiz olduğu için Türk olmağın gurur duyulacak bir şey olduğunu biliyoruz.
ömrü hayatında edirne den öteye gitmemiş kişidir. biz diyoruz şöyle hoşgörülüyüz, böyle insanız, böyle yardımseveriz... dışarıdan bir bakınca tabloya çok vahim durumdayız. deney çok basit; metrobüste kapı açıldığında gözgöze geldiğin amcanın gözlerinde acizliği veya gencecik insanların gözlerinin ferinin sönmüş olması... özel olsaydık bunları yaşamazdık.

peşinen türküm.
Sözlükte bolca bulunan tiplerdir. Kendilerini üstün görürler. Ne yani bende türküm bu kadar abartılacak bir şey yok.
Bedelli askerlik yapan yazar beyanıdır.
normal tiptir. çünkü;

türklerle ilgili bir çok hadis bulunmaktadır.

--spoiler--
Hz. Peygamber’in Türklerle ilgili hadislerinden bazıları ise şöyledir: “Türkler size ilişmedikçe sizler de Türklere ilişmeyin”, “Türk dilini öğreniniz, çünkü Türklerin çok uzun sürecek bir hakimiyetleri vardır”, “Ulu ve Aziz Allah diyor ki; Benim Türk ismini verdiğim ve maşrıkta iskân ettiğim bir takım askerlerim vardır ki herhangi bir kavme karşı gazaba gelecek olursam o Türk askerlerimi işte o kavmin üstüne saldırtırım”
--spoiler--
“türk dilini öğreniniz, çünkü türklerin çok uzun sürecek bir hakimiyetleri vardır”

hahahahahahaha sen de bunu yedin? ulan allah sizi bu zekayla cennete sokar mı sanıyorsunuz? ben olsam sokmam, ben sokmuyorken o hiç sokmaz benden söylemesi. *
türk olmakla övünülemeyeceğini anlamak için çok derin sosyal analizler yapmaya gerek yok.

belirli bir süre yurt dışında araç kullanın ne demek istediğimi anlarsınız.
Her insan yaratılışı gereği özeldir. Türk olmaksa ayrı bir gurur kaynağıdır milli şuurunu yitirmeyenler için. Ne mutlu Türk üm diyene.
şahsımdır. özeliz evet.
türk olmak? öyle bi ırk mı var? kafkas-balkan kırması sanırım anlatmaya çalışılan.
Sanmasına gerek yoktur çünkü öyledir. Atatürk'ün de dediği gibi "türk olmak, üstün olmak için kâfidir."
"ne mutlu türküm diyene." kapak.

değerinin bilincinde olan türktür.
Tatar ve manav evladı olarak evet özelim senin ırkın nereye dayanıyor alman melezi ve kürt melezine mi? Swh swh
sozlukteki gotu boklu klavye fasisti mal ergenlerdir.

turk olmak size ne kazandirdi da burada surekli kafatascilik yapiyorsunuz?

beyin yetmezligi mi var sizde arkadas?

ben turkum, benim atalarim 354354354 senelik medeniyet kurdu hede hodo hede hodo.

papagan gibi ayni seyleri tekrar ediyorsunuz.

bi bitmediniz aq.