bugün

geçerli bir sebebi olmayan insandır.

bu ülkede para kazanıyorsan, rahat nefes alıyorsan atatürk e saygı duymak zorundasın.

ya sev ya terk et demiyorum ama özgürlüğünü o adama borçlusun.
nankördür.
arap yarağını çok sevmiş kişidir.
göklere çıkarma zorunda olmayan insandır. ama saygı duymak gerekir.
hele ben atatürk ü sevmiyorum yea... hiç dememesi gereken insandır. bunu da duyduk. Allah aşkına sev!
atatürk'ün bu ülkeye getirdiği özgürlüğü fazlasıyla kullanan insandır. ister sever ister sevmez. bu hiçkimseyi bağlamaz. ancak saygı duymak, onu karalamamak zorundadır. aynı şey hz muhammed için de geçerlidir.
Atatürk'ü sevmek için ille de Türk olmak gerekiyormuş gibi bir algı uyandıran cahilin önermesi.
Sevmek zorunda değildir. isteyen sever isteyen sevmez kime ne? hem sadece türkiye türkleri yok. Not: yazarlarımıza göre sevmek zorundayız. ki bu yazıdan benim sevmediğim sonucunu çıkaran kaz kafalılara bir şey demiyorum. zorla kimse sevmez uğraşmayın. ve bu eksiciler fazıl say taraftarları: sözde ifade özgürlüğünden yanalar.
Bir şey olmak bir şeyi sevmeye zorundalık getirmez.
burada ki 'şey' yanlış anlaşılmasın yalnız, 'her şeyi' kapsasın diye öyle.

yaşıyoruz ama hayatı sevmeyen milyonlarca insan var.
nefes alıyoruz ama yaşadığını hissetmeyen binlerce insan var.

özetlersek; her şey olması gerektiği gibi olmayabilir.
atatürkü sevmeyen insandır. bitmiştir, olay burada kapanmıştır.
müslümandır.
bariz gerici olan insandır. amerikan mandasına girmek bir yana amerikan mandalarının ninelerine girmesini arzu etmişlerdir.
bu gerızekalı Kemalistler niye böyle sinirlendi onu anlayamadım isteyen sever isteyen sevmez.
besle kargayı oysun gözünü.
Öyle türk mü olur demeyeceğim ya feytullahcıdır ya nurcudur ya da solcudur.
şimdi 2 bira olsa ben ne güzel şeyler söylerdim.
beyni olduğu halde kullanmayan insanla aynı kişidir.
validesiyle cima eyleyeyim dedigimde muhtemelen anlamada sorunu olmayan insanlardir (!)
saha yakut türkleri'nin muhtemelen dahil olduğu grup.
kürt sempatizanı dır.
nankördür.
haindir
kanı bozuktur.
ailesi tarafından yanlış yetiştirilmiş kimse

adı altında yaratık.

görsel
beyni olduğu halde kullanmayan insandır.
istiklal Marşı'nı ıslıklayarak dinleyen, bayrak törenlerinden kaçmak için türlü oyunlar deneyen, inkılap Tarihi derslerini uyuklayarak geçiren, askerliğini tecil ettirmek için şeytanın bile aklına gelmeyen yolları icat eden insan gibidir.
Türküm ve illa seveceksiniz diye dayattığınız için sevemiyorum.
Bir rahat bırakın zaten kendiliğimizden severiz.
nankönlükte çığır açmış kişi.
türklükle alakası olmayan insandır.
Görüşüne saygı duyulur. Kanla alakası yoktur. Kanla atatürk ne alaka amk?