bugün

efendim, bugün biraz dertlendim. televizyonu açtım şarkı kanallarında gezinmeye başladım güya biraz derdimi anlatacak şarkı arıyordum fakat açmaz olsaydım keşke... televizyondaki şarkı kanallarında 20 dakika gezindim fakat 1 tane bile adam gibi(kulağa ve gönüle hitap eden) şarkı bulamadım... yok efendim serdar ortaçın sırf dansçılarla şarkıları, yok demet akalın'ın çantası ebesinin nikahı ulan böyle boktan müzik yapmayı nasıl yapıyorlar diye kendi kendime epey düşündüm... abi ben götümden şarkı sözü yazsam bile türkiye'de ki çoğu şarkıcıdan(kendilerine onlar böyle diyorlarya peh) iyi şarkı yaparım...

özet:
şahsen türkçeyi seven biriyim ve şiirlere güzel sözlere bayılırım fakat artık öyle bir duruma geldik ki ne bok için şarkı dinliyoruz bellisiz...

türkiye de şarkıcıyım diye geçinen çoğu kişiye karşı olduğumu belirtmek isterim...

not:
aslında entrym bu kadar kısa olmazdı fakat pcnin şarjı bitmek üzere ve şarj cihazıda şu an yanımda yok... keşke olsaydıda o şarkıcıların hepsini buraya doldursaydım...
şuan ki müziğin geldiği yer iki notadan bir beste *.
(bkz: topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki)

budur.
(bkz: mağara)
(bkz: neverland)
ayda bir albüm çıkaran şarkıcıların getirdiği yerdir.

hani yapsanız ele avuca gelir şeyler de ayda bir yerine yılda bir falan çıkarsanız albüm? bak yılda bir bile çok da ona da razıyım inanın.
Türk futbolundan hallicedir. al birini vur ötekine.
güncel Önemli Başlıklar