bugün

türk milleti baskın unsur olarak ve baskı uygulayarak karşıt grup yaratıp o karşıt grubu kendini savunma iç güdüsüyle kürt milliyetçisi olmaya zorlamıştır.faşizm faşizmi doğurmuştur yani.
onlar haklarını korumak için dağa çıkıp türk askerini öldüren zavallı garibanlardır efendim. siz sıcacık yataklarınızda yatarken onlar dağlarda birbirlerini düdükleyip sonra da türk askeri öldürmektedir.
sizin evladınız öldü mü hiç demek istiyorum faşist diyene. can havliyle kedi tırmalar, köpek ısırır ne kadar seviyor olsanız da. canımı yakma der böylece.
türkiyeyi bölmek için düşmanın beslediği apo piçinin yarattığı pkkyı muhatap kabul etmeyenlerin hazımsızlık sorunu faşist kelimesiyle örtülenmek istenmekte. ne pkk ne apo piçi kürt yurttaşlarımızla her zaman olduğu gibi barış içinde yaşamamıza engel değildir. bu sevimsiz dayatmaya rağmen.
sadece, doğuda yaşayan aynı vatanı paylaştığımız bu insanlar ısrarlı cehaletlerinden kurtulmak için çaba harcasınlar. biliyorum artık farkındayım ki cehalet mutluluk demek, sorumluluğu cahil olmayana yıkıp taşın altına elini koymamak demek. ama artık bu dönem bitti. uyanıp görün ve yapmamanızla yapmanız gerekenlerin farkına varın artık.
sizden istediğimiz pkk ve apo sizi temsil ediyor mu etmiyor mu bunu açıkça gösterin. samimiyseniz tabii.
dağlarda onca mehmetçiği vurup, dağdan indiğinde törenle karşılanırlar bunlar.

ve savcılar emniyet müdürleri ayaklarına gider, sonra da serbest bırakılır ve hiç bir şey olmamış gibi törenlerle karşılanırlar.

türkiyenin başbakanı da bu durumu sevindirici olarak karşılar.

bütün herşeyi türk halkına bir çırpıda unutturulmaya çalışılır..

olaylar kapanır gider..

50 yıl sonra;

bizim bir ideolojimiz var, dilimiz var, yaşadığımız bu bölgede kendi yönetimimizi ilan ediyoruz derler, ab izin verin der, amerika onları destekler, sonra güzelim ülkem bölünür..

o kafadaki türbanla uğraşan, memleketi parçalayan ve satan insanları başa getirenler de bir mavi gözlü komutan ararlar, ama bulamazlar..

sonra bütün bunlar kürt milliyetçiliğinin zaferi olarak gazetelerde yer alır.

ve biz, kendi memleketimizde, din, baş örtüsü, diye bağıran gelen 2 torba kömüre oylarını satan guruha sövmeye halen devam ederiz..
hükümet nezdinde kürt milliyetçisi mazlum, mağdur kürttür.
benim nezdimde kürt milliyetçisi ...... (şimdi yazacağım bir şeyler, nefret suçu diyecekler, entry silinecek falan. ama siz anladınız ne olduğunu)
Türk milliyetçisine sadece faşist dense iyi bunun yanında;faşist,modası geçmiş,bağnaz,geri kafalı gibi yakışdırmalardan beğen seç al beleşdir.
Ama türk değilde kürt milliyetçisi olursan demokrasi,insan hakları,özgürlük,eşitlik seç al beleş.hatta onlara faşist dersen derler ki sizin yüzünüzden bizde böyle olduk derler.E biliyorlar türk türklük olmasa hiçler.
ay tabi ki çok hümanisttir soru mu bu şimdi.
cibuti milliyetçisi dahi faşisttir. ulus-millet veya ulusalcılık-milliyetçilik siyaset biliminde tamamen aynı anlama gelen olgulardır. dünya literatüründe nasyonalizm olarak geçer ve faşizm, nazizm, falanjizm, kemalizm gibi totaliter ve solidarist iktidarlar bu ideolojinin cisim bulmuş eyleme geçmiş fraksiyonlarıdır. kürtlerin ulusalcı/milliyetçi bir ideolojisinin oluşabilmesi için önce bir ulus devletinin olması gerekir. kürt milliyetçiliği resmi olarak veya kurumsal anlamda var olmayan bir önermedir.

bu suçlama pkk'ye yöneltiliyorsa eğer, tavsiyem şudur:

boş konuşacağınıza açın partiye karkeren kürdistan'ın tüzüğünü okuyun. kürt milleti diye bir tabir var mı acaba?
ayrıca bugüne kadar "oohhh damarlarımda dolaşan asil kan ooyyyhhşşş" diye ortalıkta dolaşan bir kürt görmedim. bu mastürbasyon türklere has bir faşistliktir.

not: sosyalizm, damarlarınızda dolaşan asil zehri alır.
ona da o cocugu diyolar ama oradaki o harfinin acilimi biraz mechul. ormanci, otobuscu? kim bilir belkide otobandir.