bugün

bunun için de türk kürt laz çerkez boşnak ermenisi hepsi var ve genelleme yaparsak 80-90 ı kafasızdır.

yıkılmaz tabuları vardır. bağımlıdırlar. düşünsene 1 adama ülkeyi veriyorsun o da ülkenin içine ediyor.
zekidir , çalışkandır.
"Ey türk milleti! Birinci vazifen türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve mudafaa etmektir" diye başlayan gençliğe hitabede geçen bir ifade.
dünyanın en koyun en menfaatçi en dolandırıcı en korkak en biatçı en kancık milletidir.

bu ülke 100 yıldır ekonomik krizdeyse sebebi bu gerizekalı yığını cahillerdir.
başka türkiye yok.

amaç limon ekşi diyerek fırlatıp atmak değil, limondan limonata yapmaktır. aklı başında olan herkesin yapmaya çalıştığı gibi.
şampuana su dolduran tek millettir.
Saçma sapan dinlerin boyunduruğundan çıkması gereken millet.
Türk kavmi islâm îmânını benimserken, sanki ezel gününde ölçüsü ölçüsüne biçilmiş bir kaftan giyer gibi, bu yapıcı rûhu, bu arıtıcı inancı sırtına geçirir geçirmez, medeniyetler kurdu, cihangir oldu.
Şimdi ise, bir başka âlemde dokunmuş, boyu boyuna uymayan, ölçüsünü ölçüsünü tutmayan dar bir libâsın sıkıntısı içinde arpa boyu yol alamıyor.

Sâmiha Ayverdi - Boğaziçi’nde Târih
maalesef sanki çoğunluğu inadına antidemokratik rejim, inadına gerileme, inadına fakirleşme istiyor.
dolar 100 lira olacak ekonomi iyi diyenler var.
ama atam zeki demiş.
atamızın bu milletten ümidini kırıp böyle yanıltıyor bu milletin çoğunluğu.
ama atam bütün ümidim gençliktedir demiş.
umarım gençlik atamızın ümidini kırmaz.
unutkandır. vefalıdır, yardım severdir.
KURT = Aile Herşeydir. der önündeki yemeği yemez. Türk ise aynı kurttur. Başka millete benzemez.
Bu daha çok yurtdışına kapak atmak isteyen ama imkan bulamayan doomer Türk genci gibi duruyor efendim, evet.
9 milyon sığınmacı kilitlendi eğer daha fazla gelmesin ve gitsin istiyorsa seçimini ona göre yapmalı.
aşk ile sev milliyeti.
görsel
Kendine zararlı ne kadar oluşum varsa dört elle sarılan ama kendisini kurtarmak isteyene tekme atan millet.
savaş afet zamanı birlik olup barış zamanı birbirlerini yiyen millet.
Türkiyeli yada Türkiye milleti denince ülke bölünecek sanan millet şüphesiz..
''Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir.''

demiş cumhuriyetimizin kurucusu mustafa kemal atatürk.
ibne dersin kızar da silkersin aldırmaz. öyle garip bir millettir işte.
iyi bir milletiz inşallah.