bugün

(bkz: kız olsam orospu olurdum diyen yazar)
(bkz: cesaret)
(bkz: fok balığıyla siyaset konuşmak)
malum sona yonlendirecek sohbettir.
Seks konuşsa orospu, konuşmasa kezban. Hani iki ucu boklu değnek, hani kendiniz edip kendiniz buluyorsunuz... erkekler bakış açılarını değiştirdiği vakit rahat bir eylem olacaktır Türk kızıyla seks konuşmak.

Edit: entry başlığı tanımlamaktadır ama zoraki tanım; o kadar da zor bir eylem değildir.
Edit 2: hiçbir entry' yi refere etmemektir bu entry, seksist yaklaşımlarınız dışında.
Ingilizle Türkçe konuşmaktan daha zordur.
eğer kpnuyu açmayı bilirsen, çok da güzel konuşulur. kızd istekliyse tadından yenmez.
Sıradandır. Life goals olarak tavsiyem (bkz: Türk kızıyla grup seks konuşmak)
illa turk kizi diye vurgulayacak varsa,

gitsin anasiyla, kiz kardesiyle, ablasiyla gelecekte de kiziyla konussun.

tabii anasi, kiz kardesi, ablasi ve kizi kezbansa o baska.
gayette konusur ama karsisindaki gavat seksi icine girip gidip gelmekten ibaret saniyorsa türk kizi napsin.
o kadar da zor değil, büyük kısmı sizden daha bilgili bile olabilir.
Kızın kültür seviyesine ve olgun olmasına bağlıdır. kültürlü, okuyan, gezen, gören kızla gayet güzel herşey konuşulur. tabii ekşideki hayvan gibi amını yalayıyım mı diye mesaj atanlarla konuşmazlar. Konuşanın tavrı çok önemli.
iki uç noktada sıkışmış bireylerin düşünce tarzını yansıtan bir başlık olmuş. zira bu kafa yapısı siyahı ve beyazı görür başka renkler yoktur onun için.

türk kızı dışında bir çok farklı etnik kökeni olan kişi ile seksi konuştun bitirdin hayıflandığın konu ''aman canım bu konular da türk kızı ile konuşulmuyor'' diyorsun helal sana.

türk kızı ile seks konuşulur da seks yapılır da hatta o ancak filmlerde izleyebildiklerin de yapılır pekala. fakat sen bu kafa ile gidersen bırak sevişmeyi konuşmayı kız arkadaşın bile olmaz.

kıssadan hisse; kişi ne ise çevresi de odur. aynı havayı soluyoruz be kardeşim sen neden başarısızsın?
Konuşamadı.
taktiğini bilirseniz çok güzel bi yere getirebileceğiniz konuşmadır.

konuya direk sokup çıkartma mevzusu ile girerseniz tribi de yersiniz tokadı da.

Türk kızının %80 i seksten korkar ve yaptıktan ve konuştuktan sonra içinin rahat etmeyeceğini düşünür. O yüzden güven verin, rahatlatın. ve kızı seks için kullanacak kadar düşmeyin.
konuşulacak kız çok nadirdir.
işkencedir der ki ben tecrübesizim sen devam et falan filan geç cevap verir 5 dakika sonra yazar falan o sırada siz çoktan bombayı patlatmışsınızdır...
" sevişelim mi ? " gibi algılanır.
Bacına öğretmeye başla abisi nasıl konuşacağını, ne demişler herkes kendi evinin önünü süpürürse dünya tertemiz olur delikanlı.

Salak anlamadın mı senle konuşmak istemiyorlar o kadar, mesele edecek bir durum yok, yakışıklı, seksi ve karizmatik bir delikanlı ile konuşurlen hepsi ne marifetler sergiliyorlar bilemezsin, cümleler imgelerle, imalarla, baştan noktaya erotizm kokuyor da,
Demek seni beğenmiyor bu kızlar, tipine bak hacı ağbi sen olsan kendinle sex muhabbeti çevirir misin, tipsiz, ötekine kesin amımı götümü parçala çekiyordur

sana ise
kıçımı ye,
ya acemiyim biraz,
Ama havaya giremedim,
Yaaa hızlı mı gidiyoruz acaba...
Ne bileyim bir garip oldum birden...
Ay ay pardon acil çıkmam gerekti, misafir geldi deeeee....

he he kezban ondan, zaten başka türlü yaşayamazsın, kabullenemezsin, sen de haklısın be gözüm,

Yemek içmek gibi bir şey de garsonu beğenmedik be canım.
sadece yatağa atmaya ya da kendini tatmin etmeye Yönelik değilse, konuşan erkeğin kaliteli bir tarzı varsa ve kız da Kezban değilse konuşulur ama böyle kızlar nadir bulunur.
evladım o pm attığın mesajlaştığın harun abi la dediğim. ah yavrum benim ah liselim ah.
15 yaşına gelip de çocuğun öpüşülerek yapıldığını düşünen hemcinslerimle konuşulamayacağını bildiğim konudur. Hatayı ailede mi aramak gerekir, bireyde mi, eğitim sisteminde mi, geleneklerde mi düşündürür. Kız kızayken biz bile konuşamıyoruz böyleleriyle bu konuları, aman siz hiç denemeyin bence, kafanıza çantayı yersiniz.
Çok çağdaş (!) kişilerce eleştirilen durum. Kültür diye bir şey vardır. Ulusu ulus yapan. Bizim kültürümüzde de kişinin özelini başka birine açması hele de başka bir karşı cinse açması yanlıştır.Edep diye bir şey vardır. Madem çok çağdaş düşünüyorsunuz annenizle başka adamları seks konuşturun. Medeniyet yolunda adımlar atarsınız.
ikide bir utandığını belirtir kız. aslında konuşmak ister, merak ettiklerini öğrenmek ister. kaşar bilinmeyeyim diye utanır gibi yapar yani.açın içini...
ya arkadaş bayılıyorum ben bu "doğal ihtiyaç niye konuşmuyoruz ki" muhabbetine. tabi doğal ihtiyaç, modern olalım da her şey herkesle konuşuluyor mu? mesela çok özür dilerim ama sıçmak da bir ihtiyaç ama kalabalık bi ortamda "ya cırcır olmuşum yetişiyim bi" mi diyorsunuz? müsade isteyip kalkıyorsunuz kibarca, kimse kimseye naptın demiyor sonrasında. seks de böyle bir şey. mahrem diye bir kavram var güzel bir şey o. bazı şeyler özelken güzeldir. özel insanlarla paylaşılır. nasıl yeni tanıştığın adama hayatını kronolojik olarak sıralayıp, dertlerini anlatmıyorsan, önüne gelen herkesle de mahremiyetini paylaşmazsın. kavramları karıştırmasak iyi olacak.
güncel Önemli Başlıklar