bugün

Türk kızlarının iyi günde kötü günde erkeğinin yanında olacağı ispatlayan durumdur.
şimdi tabi türk kızı yalakalığı yapmanın manası da yok. sırf yalakalık olsun diye bilinen bir gerçeği dile getirmenin de manası yok. beklenti nedir? birileri özelden mesaj atsın "ah evet bilmiyorlar kıymetimizi" desin mi?

türk kızı ile de ilgisi yoktur üstelik, yabancılar da bir çiçekle mutlu olurlar.

"so what?"

edit: trollmüş, pardon.
tarihteki en büyük yalanlardan biridir. bütün gün işittiğim kadın muhabbetlerinden sonra af edersin ama bir tarafımla güldüm.

(bkz: tek taş yüzük)
(bkz: bmw arabası olan piç erkek)
bir çiçek götürüp mutlu etsen de, akşama kadar da çiçeğe boğup zevkten dört köşe olsa da, yine soracağı soru bellidir.

- nazmiye sana bin bir çeşit çiçek aldım.
- namık çok güzeller çok mutlu oldum.

10 dakika geçer
- namık beni seviyor musun?
- yuh amk.
türk erkeklerinden, fazla bişey beklemeyen kızların, tek çiçeğe bile razı olmasıdır. birazda, türk kızlarının, anlayışlı oluşuna bağlıdır.
fazlasında gözü olmayan türk kızlarıdır.
erkeğin kabahatiyle doğru orantılı bir mutluluktur.

suç: klozet kapağını sürekli açık bırakma. / alınan: tek bir çiçek.
suç: eve geç kalma. / alınan: bir kutu çikolata.
suç: ağızdan çıkan kötü bir söz. / alınan: bir demet çiçek.
suç: aldatma. / alınan: tek taş yüzük.
suç: tekrar aldatma. / alınan: araba.
suç: diğer kadınla beraber olmak için boşanma isteği. / alınan: ev.
insanlar küçük şeylerle mutlu olabilmelisini bilmeli. kaldı ki belki o tek çiçek ona bir pırlantadan demiyelim de bir bmwden daha değerlidir.
ne iş yapıyor, maaşı ne kadar, evi varmı?, hangi semtte, arabası varmı? varsa markası ne gibi soruları soranlarda türk kızı değilmiydi yahu diye kafa karışıklığı yaratan bir önermedir.
ilk çiçeklerde mutlu olmaktır ama bu her zaman böyle mi sürer bir muamma...
çiçek dışında bir şeyde almıyorsa garibim o çiçeğe sevinmekle yetinir. * * *
türk kızının alçak gönüllü oluşu ve canan olmasından kaynaklanan durumdur.
bu olay; sol frame de durmadan türk kızlarına hakaret eden zihniyete bir kapak niteliği taşır. zira bu ine düşünce türk kızlarının ne kadar mütevazi olduğunu gösterir. *
doğrudur.
çiçek duygusallıktır, romantiktir ve tüm kızlar duygusallığı severler.
türkiye sartlarında elinde bi buket cicekle yolda yurumenın ne kadar zor bişe oldugunu bilen kız mutlu olmalıdır zaten. cicegi alırsın cicekci p.c p.c guler elınde sokaga cıkarsın mutemadıyen yoldan gecen 3 kisiden 2 s i bakar otobuse bındıysen zaten sıkıntı zor istir sevgılıye cıcek almak.
şu hayatta level atlamış hiçbir bayan bu şekilde mutlu olmaz, sadece saman alevi bir gülümseme.
Türkiyede öküzlerin bol bulunması nedeni ile, tek bir çiçek alan kızın bu kadar öküz içinde romantik bir erkek arkadaşının olması nedeni ile gerçekleşen mutluluktur. çiçeğinde biraz etkisi vardır tabiki.
bir seferliktir o. bir çiçek al. daha sonra yine çiçek al. daha da sonra yine çiçek al. bakınırsınız etrafa nerde bu kız diye.
eğer sizi seviyorsa yada sizden hoşlanıyorsa,doğru olan realitedir..

ama sevmiyorsa tabii o zaman farklı..

bir de kızların ''erkeklerle ilgili sorduğu soruları'' illa farklı değerlendirmemek gerek..

merak etmek için de sorabilir..yani sonuçta sırf erkek olduğunuz için çıkacak değil ya sizinle..

ama tabii içlerinde maddiyata çok önem veren kötü niyetli tipler de var..onları tenzih ederek konuşuyorum..
türk kızlarının ne kadar alçak gönüllü olduğunun göstergesidir.
asaletin eyleme dökülmesidir.
öyle olsaydı romanlar zengin olurdu.
türk kızına edilen bunca hakaretten sonra gülümseten başlık
doğru bir tespittir .
upgrade edildiğinde ise bir tektaş kavgası yaşama olasılığının es geçildiği tespit.
Türk kızı duygusaldır.
hani derler ya bir kıvılcım yeter,aynen öyle.
küçük bir çiçek,bir göz kırpış.
ufak bir işaret yeter Türk kızına.
tek çiçek almasa bile olur yeter ki sevsin.