bugün

kendisiyle dahi yaşamayı beceremeyen, komplekslerinin gölgesinde egosunun esiri olmuş, kendisini ölesiye sevmesine hatta tabiri caizse aşık olmasına rağmen başkalarından övgü dolu sözler duyabilmek ve tatmin olabilmek için kendini sevemediğini, kendisiyle barışık olmadığını söyleyip duran kadın modelidir.

bu kadın sabah uyandığında "öff bi kere de bu kadar kusursuz olma vaktinde kalkma, biraz daha uyu" diye kendine trip atar. kahvaltı yaparken "off çok formdayım keşke bir kaç kilo eksiğim olsaydı da kilo alabilmek için canımın istediğini gönlümce yiyebilseydim" diye trip atar ya da "off vücudumun da spora hiç ihtiyacı yok keşke biraz kilolu olsaydım" diye trip atar.(spor onun için sadece zayıflamaya yaran bir araçtır, işin sağlıksal boyutuyla ilgilenmez) dışarı çıkar "off herkesin gözü üzerimde yeter artık ya sıkıldım bu tahrik edilmiş bakışlara maruz kalmaktan, güzellik başa bela diye" kendine trip atar.

efendim bu kadın kendine bile trip atıyorken ki ülkemiz kadınlarının yüzde 90 ından bahsediyorum, soruyorum size ey erkek milleti size neden trip atmasın?

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
türk kızını beğenmeyenler için önerim rus kızı.
bakın şu "sevgisiz" (loveless) adlı ödüllü rus filminde rus kızı tüm çıplaklığıyla anlatılıyor.
tam sizin gibilere layık.
http://m.imdb.com/title/tt6304162/