bugün

Ben seviyorsam ağlarım ve erkek giderse şerefsizdir ; ama erkek seviyor fakat ben istemiyorsam erkek yapışkan bir eziktir. Aynen böyle.
ya gidersen git zaten herkes bana aşık.s
aşkım bak şimdi, bu benim egom.

ha işte ona güzel şeyle söyle, ha şöyle. biraz da pufpufla bakıyım oh yarasın.
Butun erkekler bok. Akli olan kiz sevmesin
aşkım biz şimdi sevgili mi olduk ?
bi sevgilim olsa da sıkıldığımda mesajlaşacağım birisi olsa.
(bkz: göt)
Geniş acidır. Geniş erkek seviyorum. Avrupaii...
TÜrk erkeğinden farkı yoktur.
dik ve dolgun memelerin varsa her zaman zirvedesindir.
sürekli bir sonraki adımı öngörme telaşı, hiç anı yaşayayım akışına bırakayım yok.
Lan bir kişi de iyi bir şey söylememiş. Bunca sitem etmişsiniz ee?? Ne planlıyorsunuz beyler birbirinize mi halleneceksiniz?
Ecem hotoğlunun ki gibi olanlar varmış.

allaaam islah et.
Bu zaten elimde, o orda dursun ben başka birilerini daha etkileyebiliyor muyum? (bkz: bas üstüne geç)
Bir bayan olarak işi çok abarttığımızın ,büyüttüğümüzün farkındayım .kadın erkek ilişkisi sonuç olarak .bize daha gerçekçi şeyler lazım .
evlenicem ben bunla şeklindedir.
hayır zenginim diye tüm kızlar bana namusluyum evlenmeden olmaz diyor sözlük.*
madem evlenmeyecektik mesajıma neden yanıt verdin?
madem evlenmeyecektik bana neden kapıyı açtın?
madem evlenmeyecektik bana neden günaydın dedin?
madem evlenmeyecektik bana neden gülümsedin?

vs..
vs..

yani öyle bir bakış açıları var ki, iç açılarını toplasam bildiğimiz matematik kurallarına aykırı bir sonuç çıkacak.

tıpkı kuantum fiziğinin bildiğimiz fizik yasasına aykırı olması gibi.

edit: türk kızları bu yazdıklarımın iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi olduğunu soruyor. tam bir yanıt yazıcam onlara gülesim geliyor.
italyan manitamdan sonra türk kızı değil, akdeniz kızı diye genellediğim kız grubunun, karşı cinse eziyet edip kendini haklı görme derecesinin sorgulanması.
salak sil onu abim görür.
inanmayım beni sikecek.
tam 5 dkdir yazmıyon
naapıyon sen.
I'm Ay . Sen atacak bir adım , ben bekleyecek . Sen tekrar atacak bir adım . Biz sevgili olacak . Danke şönn
her şeyi götünden başından anladıkları için ters açı.