bugün

türk kızı tarafından yazılan ya da ''çok güzelmiş cnm çalıyorum bunu'' denilerek araklanan iletilerdir.

-Taş gibi hatunlarda kendi aralarında sınıflandırılabilir,
Mesela ben "sabırtaşı" kategorisindeyim.
“Üzülmeye değmez” diyor Dünya.
“Bırakıp gidenin de, gidip gelmeyenin de canı cehenneme!”
Kurulmuşum tahtıma , başımda da tacım yıkılsa da üstüme sarayım umurumda mı.. ? diyor bir türk kızı.
Prenses olmak icin prense ihtiyacim yok ben zaten kralin kiziyim * * seklinde olan guncellemelerdir.
türk kızının twitter durum güncellemelerinden iyidir.
türk kızının twitter favorilerinden iyidir.
aşırı özgüven içerir. birilerinin onlara aslında öyle olmadığını kırıcı olmadan anlatması gerekmektedir.
dünyadaki en doğru kadın veya eşin kendileri olduğunu ima eden ve bunun farkına varamayan erkeğe atar gider yapan güncellemelerdir genelde.
TAMAM TiPSiZ OLUNUR AMA BEN BOKUNU ÇIKARMIŞIM.
içi boş özgüven içerir.
Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme.
Unutma,
Sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir...!

- Bob Marley
Artık eski sevgilimi başkalarıyla görünce kızmıyorum. Annem dedi ki; Sonuçta sen büyüdün ve oyuncaklarını başkalarına vermelisin :D:d:D:D:d
Adam yerine koyduğum insanları koyduğum yerde bulamıyom.*
''tek yol evrim!''
Ben senin gibi daha çok '' RÜYA '' görürüm;
ama sen benim gibi bir '' GERÇEK '' yaşayamazsın.
offfshh bu ne sıcakh yah! kafasına roket atasım geldi.
sıkıldım mesaj atın.
Şaka değil. gördüm bunu.

--spoiler--
38 derece ateşle serum.
bilmemkimle birlikte bilmemne özel hastanesinde.
--spoiler--
--spoiler--
şeytan diyor ki at telefonu suya kes internet bağlantısını al ceketini siktir ol çık bu ülkeden.
--spoiler--

bunu yazan gittiği en uzak mesafe komşu şehir olan bir kız.
O an nerdeyse onu görürsün , misal tuvalette mi ; fayansların rengini bile öğrenebilirsin ..
"çikolata kekim, bu alemde tekim" gibi paylaşımlardır.
bazı arkadaşlar bıdı bıdı bıdı ..ha ben onları bilmiyor muyum? biliyorum. ama düşmeyeceğim. benim seviyem bıdı bıdı bıdı.. allah yukarıda, beni bilen bilir. bıdı bıdı bıdı..
"umut verip bırakıyosa, olmamış o erkek" duyan da diyecek ki evlilik vaadiyle kandırdı.
durumdan çok yer güncellemesi yapıp sonrada orda olduğumu nerden biliyorsun diyor beni takip ediyorsun diye trip atmalarına hastayım.
genellikle şarkı sözlerinden ibarettir.
güncel Önemli Başlıklar