bugün

işim gereği bayağı bir ülke gezdim gözüme çarpan en büyük farklılık budur. bir avrupalı kadın mesela güler yüzlü, ufak şeylerden mutlu olan, empati yapabilirken türk kızlarında gereksiz bir asabiyet, bir ciddilik, bir tedirginlik, herşeye bir kasıntılık var. bu da özgüvensiz ve baskıyla büyütülmelerinden kaynaklı.

mesela izmirli kadınlar avrupalı kadınlara en çok benzeyen kişilerdir.
Genellemeler her zaman hatalıdır. Ozguvensiz yetistirilmeyi bu kizlar secmiyor o konuda kimse suclanamaz lakin sonradan ozguven kazanmak icin bir adim atmiyorsa o zaman suclanir. Tabi turkiyede bir kiz ne zaman ozguven sahibi olsa (bkz: orospu) yaftasi yediginden oda zor. Avrupa kizlari cokta ahim sahim degil sadece orospulugu takan yok.
(bkz: histeria)

hepsi histerik...18.yy'da olsak tedavi yöntemi belliydi, gönüllü olurdum tedavi için.
Oofff snn be slk.
(bkz: prenseslik sendromu)
ergenlikten menopoza direkt geçiş yaptıklarından. ara bölge yok kızlarımızda.
Galiba çok çirkinsiniz ve kızlar size gülümsemiyor.
ne yazıkkidir. zaten türk kızı=kanser dir.
Türk kızı dediğin edilgen bir götü bokludur. Bakmayın havalarına civalarına.
Sadece türk kızları değil ki. Türk erkekleri de aynı şekilde. Genlerden sanırım...
abazalar sağolsun egolarını bir tavan yaptılar ki görsen hepsi kendini bir ünlü sanıyor. bir iltifat edecen ya da otobüste yanına oturacan ya da yanına oturacak sanki tecavüz edecekmiş gibi. şimdi ben bu arkadaşa sonuna kadar hak veriyorum neden mi ? şimdi ülkede sıradan bi kıza yürü hemen tavrına bak. yav basit bir olay hoşlandıysan sinyal ver hoşlanmadıysan dörtlü yak. bunlar her ikisinede korna çalıyor. 1000 takipçisi olan kız kendini prenses sanıyor mesaja karşılık bile vermiyor. ama 100000 bin takipçisi olan yabancı kadınlara yürümeyi bırak koştuğumda bir sohbet mesajlara cevap vermeler. hele biri yazmış senin adına üzüldüm çünkü evliyim daha önce tanışsaydık gibi. en son alman bir film aktristi var kadın storylerime felan bakıyor. ha bu güne kafar tek bir rus tersledi oda ülkemizde ikamet etmiş biri heralde kezoluk bulaşıcı.