bugün

Evet ne kadarda doğru söylenmiş bir söz ey türk erkeği diğer ülkelerde erkek bebeğe bakıyo hatun geziyo . Ev işi yapıyo vb her türlü iş hani sizin yapamadığınız.Bence şimdi türk kızını kötüleyeceğinize bi kendinize bakın biz kızlar sizi kötülüyor muyuz?Ayrıca yabancı erkeklerde kadına şiddet oranıda az şimdi türk kızı kötü derken kendinize bakmayı unuttuğunuzu tekrar hatırlatmak isterim.
Çalışan hatunu döven türk erkeği yada bayan çalışmaz diyen yine türk erkek halkı hatırlatmak istedim.
Çalışmamak için evlenen kadın bizim iki nesil gerimizde kaldı farkına varsanız ya bi. Ayrıca o kadınlar okula mı gönderildi adamakıllı, saat 6 dan sonra yolda tek gördüğünüz kadına orospu gözüyle bakan sizsiniz, çalışıyo olamaz mı o kadın.
Calismamak icin evlenen kadinlae 2 nesil gerinizde degil hala sizin nesliniz kac arkadasimi goruyorum herhalde evlenir calismam keyfime bakarim diyen.
Yaşımı işimi de tahmin et de şurdan tam olsun. Ne çok seviyosunuz genelleme yapmayı.
onu da bir kadın yetiştiriyor. sorun sadece erkeğin kadına yüklediği tuhaf anlam, biçtiği görevlerden ibaret değil ki. sorun kadın, erkek olayına bakışımız. bunun sorumlusu da kökten sorunlu zihniyetimiz.

daha aile içinde iltimas sahibi olmaya başlayan, göster amcana pipini özgüveniyle yetişen, hiçbir işe el süldürmeden yetiştirilen erkeklerden kadına sağlıklı bakabilen bireyler olmalarını beklemek hayal. bu yüzden komple sakat bir anlayışın içinde tüm suçu erkeklere atmak kolaycılıktan başka bir şey değil.
Sanki çocuğa amcana pipini göster diyen annesi ya bu nasıl bi zihniyet, bir çocuğu sadece kadın yetiştirse emin olun böyle şeyler olmaz. Toplum en çok da elalem şekil veriyo onun davranışlarına.
(bkz: davul bile dengi dengine çalar)

(bkz: öyle göte böyle yarrak)

türk kızları ne haltsa, türk erkekleri de aynı halttır. gereksiz ve saçma polemiklerle cinsiyet fanatizmi yapmak ahmaklıktan başka bir şey değildir. öyle ya da böyle, herkes kendi seviyesindekilerle dost, eş olur hayatta. kendini bir bok sanıp ve dev aynasında görüp, senden daha kötü bir bok olmayan karşındakini aşağılamak yavşaklıktan başka bir şey değildir.
Kimse erkeklere suç atmıyor arkadaşlar entry düzgün okuyun orda ne yazıyor bizi eleştirirken kendinizede bakın yazıyor değil mi bizim kötü olduğumuz kadar sizde kötüsünüz. Bizim iyi olduğumuz kadar sizde iyisiniz ama biz sizin gibi türk kızına yapıştırdığınız gibi türk erkeğine damga yapıştırmıyoruz .
Ülkenin travestisi bile mal. Unisex mal ülkesi.
Varoş türk kızıymış ne çok güldüm şuraya cv imi yazsam kalp krizi geçirir.
Eminim ki benim okuduğum kitapların bi coğunu okumamıştır. Irvin yalom ,eflatun dünya klasikleri ?okuduğu eminim pucca falandır ahaha
Yavrum sen kim o adamları eleştirmek kim ya şuan sabah sabah gülmediğim kadar güldürdü beni.
Başlığı açan ben olduğuma göre üzerime alınmam çok doğal şimdi daha fazla zamanımı seninle öldürmeyeceğim.
yukarda eleştirdiğim dediğin kısmı yukarı bi üst entry de olabilir bi kaç üst entry de bence sendede biraz sorun var.
Türk erkeğini kötüleyen bi halta yaramaz türk kızlarını unutmamak gerek. Ben eve ekmek getiren kadında gördüm evde çocuk bakan adamda. Böyle şeyler cinsiyet ile alakalı değil. Görünüş olarak türk kızını kötüleyen türk erkekleri,türk erkeğini kötüleyen türk kızları var. Artık bi insanları eleştirmeyi bırakın kendinize bakın.
bu başlıklar da birbirini gömen türk insanlarının gün gelince evlenecekleri gerçeği.
güncel Önemli Başlıklar