bugün

çoğunluğu abazadır.
kendilerine guveni olmayan, gununu bilgisayar basinda masturbasyon yaparak geciren ergenlerden olusan topluluk.
görsel
tam olarak bu şekilde eleştiriyoruz.
görsel
görsel
en az 1 80 boyu,kası,en az 20 cm penisi yoksa ağır piçlerdir.
(bkz: minelva) diyeceklerimi gorselllerle birlikte ifade etmiş. Takmamak lazim bunlari nasil olsa 70 iq seviyesindeler.
yüzde 100 tipsizdir.. denendi, onaylandı, test edildi.
Bok yesin. Özellikle ota boka Kezbanlık diyen tipler. Tamam bi Angelina değiliz ama... Bi dakika ya

Kendileri sanki bired pit.
(bkz: tek tespit yaptığı alan erkekler olan kadın)
Bizzat benim. Ve arkasındayım eleştirilerimin.

1.55 olup, 1.85 erkek hayali kuran siz değil misiniz ?

Gotündeki kılları almayıp, bazlamayı makarnayı yiyip götleri sapsarı olup, kaslı yakışıklı erkek bekleyenlerde sizler değil misiniz ?

Her gün sürpriz yapsın, günün her dakikası benimle ilgilensin, bana masraf etsin, masraflarımı karşılayacak ekonomik güce sahip olsun ama ben evde got büyüteyim kafasında olup, en ufak hatasında silip atan sizler değil misiniz ?

Yalansa yalan de sözlük. Bu asalaklar aynen böyle değil mi.

Te aq nasıl gülüyorum bide savunmaya geçip türk kızını eleştiren tipler diye başlık açıp içlerini dökmüşler.
elestirmeyin olm su kezbanlari simariyolar sonra.
genelde endüstri liseli,kıllı ortadoğulu çomar tiplerdir. spor ve iş yapmayı sevmeyen anaları bütün gün oturur altın günü saçmalğıyla milletin dedikodusunu yapar. bacıları mervelere gidiyorum deyip vermelerdedir.