bugün

ilk adımı beklerken 2 çocukla gelirse ozaman gülerim.
ay'a trip atmasıyla da sonuçlanabilir.

(bkz: Aya küsmüş ayın haberi olmamış)
aybaşı olmasını bekler ilk adım için.
onun öncesinde : ben onun ayagına gitmem o benim ayagıma gelsin demezse iyi.
öyle kızlara tokat atmak gerekir, adım değil diye söyletirler adamı.

edit: kızım niye eksiliyorsun? yoksa sende mi?
beklerken yıldız kayar.
ta ortaokuldan, liseden ilişkilerin kendisine hazır bir şekilde sunulmasına alışmış türk kızından beklenen bir davranış.
ben Türk erkeği yüzünden bu konuma geldiğini düşünüyorum bu işin çokmu yüz verdik ne ?
e aya ilk adımı kız atsa, ay dile gelir "orospu" der. kız ne yapsın.
gunes sisteminin laf cikaracagindan suphelenip ilk adimi atmaya cesaret edemeyen turk kizi davranisi. Ayni zamanda jupitere de umit vermistir ama yine de ilk adimin ay tarafindan atilmasini beklemektedir, boylece olasi bir kargasada "o bndn hslndgnı syldi wlla bn bsi ypmdm" diyerek ayla jupiteri birbirine dusurur.

(bkz: oha)

(bkz: gece gece neyin kafasini yasiyoruz abi)
mutlaka yanında telefonunu da götürür.

hatta şu kocamanlı fotoğraf makinalarından da alır bi tane yanına.
ilk adımı ay atarsa ayda yürüyüş keyfi diye yer bildirimi yaparak sonuçlanan beklenti.
Egosunu şişirdiğimiz türk kızlarından beklediğimiz tavır.
ay da olsa adım atmalı ne de olsa karşısındaki anlı şanlı türk kızı kardeşim. hadi adım atmadı, etrafında yarım tur dönsün bari.
ilk adımı ay atmazsa aynı zamanda kendince triplere de girer. sonra söylene söylene geri döner.
ben niye aya gidiyorum. o bana gelsin demesi daha olasıdır.
Kardeşim madem öyle bırakın türk kızlarını kendi haline, açtığınız her beş başlıktan biri türk kızları hakkında olmasın. Türk kızları şöyle, türk kızları böyle diye başlık açanların işsizin önde gideni olduğu ortada zaten. Gidin kitap okuyun, belgesel falan izleyin böyle başlıklarda yazacağınıza.
genel olarak bakacak olursak evet doğrudur ama arada istisnalarda vardır. Benim sevdiği çocuğa ilk adımı atan kız arkadaşlarım vardı ve bende sonuna kadar destekledim.

Bir de şundan bahsetmek istiyorum; kız ve erkeğin eşit olduğunu düşünen kızlar- ki ben de böyle düşünüyorum- eğer gerçekten fikrinizin arkasındaysanız gurur yapmaktan vazgeçin seven insan sevdiğini elde etmek için her yola başvurmalı bence.

-oha mal mısın kızım sen niye çıkma teklifi ediyorsun?

gibi salak insanlar olabilir. Ama siz sevginizden eminseniz hiç bir problem yok tüm cesaretinizle gidin ve ilk adımı siz atın ne var bunda?

(bkz: sabit fikirli insanlar)
Acı bir gerçek. Da kim bu kezbanları aya yollasın ahhaha.
yakışıklı olmayan kişi avuntusu.
genelleme yapma lan. ama doğru.
Bosnak kizi ne bekler?
Ulam ne komik yav ehueheh.
Ahahahaha bir ışık görmezsem asla adım atmam.
dünya'ya döndüğünde herkese ayın ona yavşadığını anlatır.