bugün

seni ingiliz mi doğurdu soru cümlesinin beraberinde getirir. sürüyle kız tipi var milyonlarca kız var ve hiç biri kendini sana beğendirmek zorunda değil. ne ülkede ne dünyada. ne değişik insanımız var ya bir kız ona bakmadı diye, bir kız onun güzellik anlayışına sahip değil diye veya içine kapanıksa ne bileyim aşırı sosyalse, evden işe işten eve falan gidip herkese yüz vermiyor ise ya da aklına ne sebep geliyorsa bu sözü hak ediyordur bizim erkeğimize göre. sıktınız artık büyüyün ve bitin
Keko, kezban, çomar vs. hepsinden nefret ediyorum
eksilemiş adam. içinden eksilerken de kezban dedi herhalde.
avrupa görmüş insandır. yani şöyle söylemeliyim avrupa gören kadınların kendilerine hakkaten biz kezbanmışız dediklerini duydum.

kezban tamamen karakter ve davranışlarla ilgili kısa bir tanımlamadır. doğru bulmuyorum böyle ithamları fakat türk kadını, bir avrupalı kadına göre bir hayli egoludur, şımarıktır, triplidir v.s v.s tabi toplum ve aileyle alakalı birazda sonuçta kimse karakteriyle doğmuyor, çevre şekillendiriyor.
verse kızın ayaklarına kapanıp köpek olacak tiptir.
Türk kızları kezbansa en kezban benim, demek ki Türk erkekleri bunu hak ediyor. Beğenmeyenler suriyeli kadınlara gitsinler.
çomar kezo kezban abaza vs gibi saçma ötesi lafların kullanımı yasaklanmalı
Türk kızı bu lakabı hakedene kadar birçok yoldan geçmiş, birçok şeyi başarmıştır. Bu lakabı kolay kolayda bırakmıyacaktır. Çünkü anneleri de bu coğrafyanın pre kezbanlarıdır. Gelelim nasıl hakettiklerine... ilk başta vajinasını bir sermaye gibi gören, eğer veriyorsam birşeylerde alırım diyen, orgazmın o sunu bile keşfedemiyecek, hatta orgazmı para ile katıştırabilecek tek kadın Türk kadınıdır. Suriyeli kadınlar bile bu konuda daha başarılı emin olun. ikincisi kocasının malvarlığını penis niyetine kullanıp, başka kadınları şey yapmaya çalışan kadın türünde Türk kadınıdır. Bu yapıda olmayanlar ancak istisnadır. Geneli böyle...
bir laf vardı yamuk çüklerine adriana lima arıyorlar diye işte bu arayan tiplerdir.