bugün

Suriyeli kızlar kadar güzel değiller.
Geneli accık ilgi gördü mü havalara girer vazgeçilmez sanır kendisini şüphesiz..
Türk erkeğiyle kıyas ettiğinizde bir tık öndedir.
görsel
görsel
Öpülür.
Tinder’ da bursa’ da üç ayda bir eşleşme olan profil deneme amaçlı adres minsk’ e kaydırılınca bir günde 4 eşleşme aldı. Yorumsuz…
Alacaktın şöyle.

görsel
Ya da şöyle alırdım kesin.
Ama maalesef.
görsel
Diger dunya kizlarindan bir farki olmayan kiz.
Arkadaslar hepimiz insaniz. Cinsiyet ayrimciligi yapan bir insan olmadim hiç.
görsel
ya bu karının adını biliyorum çıkaramadım. tanker götüyle değişik hareketler yapıyor.

araştırmalara göre beyin kıvrımları fazla olan insanlarda nöronlar işlerini daha kolay yapar.az kıvrımlı beyinlerde nöronlar arası iletişim zor ve uzun sürer.

işte toplum içerisinde denk gelip anlam veremediğimiz hareketler sergileyen insanların beyin kıvrımı bize göre az ya da yok denecek kadar düzdür.

ör:melek azad.
Çoğu için.

Sadakatlidir
Triplidir
Güzel sever
Damarına basılınca hulka dönebilir
Sevdiğini kıskanır
Hamarattırlar.
Sanılanın aksine avrupa kızından daha fazla giyim ve süslenmeye düşkündürler.
O türk değil ama neyse.
Boyu 180 olanını gördüm,aşık oldum.
Asena Börteçine Andımız istiklal Marşı ve kapanış.
bununla öpüşeceğime kahvehaneden dayılarla öpüşürüm nokta net. abartmıyorum, eşcinsel de değilim, ikisinden biriyle öpüşmek zorunda bırakılırsam tercihim oyun büyük yeğenci dayılardır.
Dünkü Karabük üni faciasından sonra tekrar kani oldum: Türk kızları bir tek biz Türk erkeklerinden nefret ediyor.
hani 80lerde 90larda bir nataşa furyası vardı.
türk kadını ortadoğunun nataşası olma yolunda.
üniye kapan atan zaten bi kere ilk yıldan özgürlük budalalığı ile damıdgötü dağıtıyor.
buna bir son vermezse cahiliyedeki gömülen kız kadar değeri kalmayacak türk kızının.
en doğru yol atanın yoludur ey türk kızı.

atanın değerlerine önem ver

elalem ne der diye kaygılan (muhteşem bir otokontrol yöntemidir. elalem ne diye vazgeçtiğin iş hayrınadır)

toplumsal kimliğini iyi kavra kendi benliğini iyi anla

ilk buluşmada verme. hatta genel olarak verme. unutma yoldaki büyük delikler hep küçüktür. araçlar üzerinden geçtikçe genişler büyür. ve bir süre sonra artık o deliklerden kaçınır arabalar. sen de az ver dar kal. delik büyüdükçe delik deşik oldukça artık erkekler seni görmezden gelecektir.

o senin kardeşin değil. olmayacak. arkadaşların kızlardır erkekler değil. arkadaşın olan erkeklerin hepsi ilk fırsatta seni silker.

sosyal medyadan uzak kal. influensır eskortların özgürlük mottoları yalandan başka birşey değildir.

özüne dön. özüne dön. özüne dön...
Mustafa Yıldızdoğa'nın şarkı şeklinde yorumladığı enfes şiir.
Aptallıkları artık can sıkmanın ötesine geçti korkutmaya başladı.
bu kadar salak değillerdi ne oldu ya bunlara.
Türk kızları Türk erkekleri ile evlenmeli diyorum ben de artık. Akıllanmak lazım. Türklüğümüzü unutmamak, aile yapımızı bozmamak lazım. Biraz milliyetçilik kardeşim artık aklımızı başımıza alalım.
Rus falan da yok unutuyoruz.. Ühüü..
:)
Her erkeğin kendi peşlerinde koştuğunu sanan kızlardır, aslında haklı olabilirler bu kadar abaza erkek olduktan sonra.
Tanırım. iyi kızlardır.