bugün

garip karşılaştırma. mesela hobbit ile elf de karşılaştırılmaz. ikisi kendi içinde değerlendirilir.
yüksek ego, alçak kıç, yönetme duygusu ve dünya üzerindeki bütün tripler eşittir türk kızı. ne kadar türk kanı taşısada aşırı emperyalizim sonucu batıya aşırı bağlanma gibi sebeplerden ötürü bu hale gelmiştir. iyi olanlarda var tabi.
eğlenirken rus kızı evlenirken türk kızı. şaka şaka tabii ki türk kızı. misss.
kısa vadede rus kızı alır.

Ama uzun vadede kesinlikle türk kızı.

rus kadınlarının ciltleri 35-40 yaşından sonra, türk kadınlarından çok daha fazla bozuluyor.
random gülüşü attıran başlık.
Rus kızlarının hepsini orospu sanan sürekli seks peşine koşuyor sanan kazmaları gösteren başlık

Zor versus.
Türk kızı hasta yatağınızda çorba ile sizi beslerken ağzınızdan akan çorbayı kaşıkla silip tekrar içirir. Çayınız hazır olur kekiniz pişer.

Rus kızı yatakta çılgın atar akıl almaz fanteziler uçuşur, sevişmek için mekandan bağımsız hareket eder. Genelde soğuk iklimde büyüdükleri için uzun boylu olurlar.

Şimdilik bu kadar elinizi çekin oradan, görüşmek üzere.
Guzellik ve kadinsi detaylara bakarak turk kizi diyen agir iliktir.
Ccc rus kizi ccc
rus kızlarının seks peşinde koşmadığını düşünenlerin yazmaması gerektiği başlıktır. az iltifat edin max 15 dk içinde verirler.
böyle versus olmaz. buna kargalar güler. iskandinav vs rus falan yapın bari bu ne lan.
Ben yine ağır ablalık yapacağım anladığım kadarı ile. Çünkü okudum, okuduğum şeylerin büyük kısmı çöp. Bakın aslında yargılamak değil yapacağım şey. Ama sen bi ülkede bir şeylerin üzerini ayıp, günah, haram diye örtmeye çalışırsan; bu zihinlerde merak uyandırıyor, ki insansınız, insanız. Bu tamam. Ama güzel arkadaşım, değerli insan evladı, bak. Rus denince aklınıza gelen şeyin bir üçlemeden ibaret oluşu, sen daha sokakta dar pantolon giymiş dahi olsa bakışlarınla sömürdüğün bor madenlerinin hakkını ödeyemeyecek oluşun.. Zihniyet sapık ilerliyor galiba. ilerliyor?
rusya'daki rus kızlarıyla türkiye de boy gösteren rus kızları arasına çok ciddi farklar var.

buradan tatilci ruslara bakıp koca bir coğrafya hakkında hüküm verirken büyük bir haksızlığa da imza atıyorsunuz esasında.

netice ruslar dünya edebiyatına ve müziğine belki de en nitelikli en büyük katkıyı sağlamış insanlardır. bu romanların bestelerin doğduğu bu coğrafyanın insanı da elbet farklı olacaktır.

herşeyden önce söylemeliyim ki rus kadını gerçekten çok çalışkan ve tutumlu. çok olgun ve samimi. iyi niyetli, akıl almaz derecede açık sözlü ve dürüst. oturup konuşmasını da tartışmasını da ayar vermesini de iyi biliyorlar.

ve kültürlü insanlar vesselam. allah var her yerde okuyorlar.

çalışkanlıkları ise dillerime destan oldu.. rus kadınlarını sıva yaparken de, fayans döşerken de, harç kararken de, elektirik tesisatı işlerini yaparken de gördüm.. belediye otobüsü, dolmuş sürerken de gördüm. kaldığım yurdun müdürünün, isteyen öğrencilerin çamaşırlarını evine götürüp parayla yıkayıp ek iş yaptığını da gördüm.

ha, buraya gelenler önemli oranda paralı ve görgüsüz kesim olduğu için, tek istekleri gece gündüz seks ve alkol odaklı hunharca eğlenmek olabilir. Saygı duyarım.

ama memleketlerinde olağan dünyada işler öyle yürümüyor. zaten gariban insanlar. erkekleri genelde miskin ve tembel olduğu için kadınlar insan gibi çalışıp adam gibi dimdik ayakta kalmaya çalışıyorlar. Öyle buradaki görgüsüz Rus kızlarınınki gibi bir hayatları yok. Ayrıca sadakatli insanlar.

O yüzden bu kıyaslamayı yaparken bu unsurlara dikkat etmek gerekiyor.
Elmayla armut karşılaştırmasına döner. Bazıları çirkin sever mesela.
rus kızı aperatiftir, türk kızı ana yemek.
ikisinin de dili,dini,ırkı,kültürü farklıdır. Ortak özellikleri insan olup ayni cinsiyete sahip olmalarıdır.
Sanki rusya'dayiz. Rus erkekleri konusuyor ve kendi ülkesinin kızlarını ovuyor gibi olmus. Bu kadar mi kotu bu turk kızları yoksa siz mi çok tipsizsiniz? Hani rus kızları görünüşe fazla önem vermiyormuş ya.
Neyse siz daha devam edin versus yapmaya. Belki okuyup gelirler de kara göbekli killi über yakışıklı erkeklerini alıp giderler.
Türk kızıdır. adı üstünde türk'tür. daha ötesi yoktur. rus'un mk.
Rus kızları daha güzel, daha seksi ve daha sadıktır. Çünkü bilinçliler yani kültürlüler ve birer hayat görüşleri yani vizyonları var. Gerçek anlamda modernler. Türk kızlarıysa olgunlaşmamış, kendini eğitmemiş, kültürsüz ve nankör. Yazık valla.
Türk kızı şarap,
Rus kızı çorap...gibidir.
http://youtu.be/49icEe1Z3TA

Bir türk kızı. Böyle olacaksa sikerim rus kızını(yani umursamam). Böyle bir türk kızı her yerde göklere çıkarılır.
Rus kızı. Naz yapmaz, trip atmaz. Kendisini ifade edebilir, sinirini biriktirip tartışma yaratmaz. Hoşuna gitmeyen durumu anında belirtir. Dert dinler. Sesi güzeldir çok güzel şarkı söyler. Fiziğine dikkat edeni çok fazla. Hayattaki vizyonu evlenmek değildir sadece. Renklidir kişiliği.

Katerina Kurkina bunu okuyasan geri dön sensiz yapamıyorum.
Rus kızlarıyla saati bilmem ne kadara iletişime giren insanlar Rus kızları trip atmıyor diyor. Abi hizmete dahil değildir belki. Asdg.
Ya tamam sana hayır diyen Türk kızı kaka pis hadi hep beraber sarılıp ağlayalım sonra da bu başlığa entry gireriz.
Rus kızı tabi, analarımız hep Rus çünkü, değil mi beyler?
ortak yönleri kız olmalarıdır ki bu yeterli bir özelliktir.
Rus kızları burda sokakta çişisini yapıyor benide bozacaklar gerçe ben Türk'te değilim ama. Birde ricam çirkin Türk erkekleri ruslarla evlenip çocuk yapmayın acıyorum burdaki melezlere hele babasına benzeyenlere.

Her ikiside tuş.
bin dereden su getiren vs hemen veren.
Gülünç başlıklar listesinde bir numara.
Bir tanesi de eğitimli, bilgili, güzel bir türk kızıyla iletişim kurabilecek düzeyde olsa keske. Gerçi neydi kedi ulaşamadığı ciğere mundar derdi. hala vücut ölçüsü saçmalıkları. Fit olanları da var canım ama sana bakmıyorlarsa demek ki.