bugün

Manipule yöntemidir. Unutma bunu sana öğreten o garip anan,
ihtiyacı yoktur. 50 tane var zaten etrafında. Babası yaşında adamlar sulanıyorken, kız ne diye birisine adım atsın.
çünkü erkekler sevgili olduktan sonra ilk sen geldin diye mıy mıy kızların kafasını şişirir.
Erkekler yavşaktır çünkü ben hariç.
gururludur çünkü, bana gelmeyecek adam hiç gelmesin der bence haklı.
Kolay kadın - zor kadın ayrımı yüzünden.
Konuşmaya geldiğinde şeffaf kadından bahseden erkekler ilişkide her türlü adım atmama uzak durma vur kaç yapma gibi politikalar izleyen kadınların peşinde zor kadın kaliteli kadın diye diye harab oluyor.
Burada kalite göstergesi sandıkları davranış ve tutumları internette erkekleri peşinden koşturma gibi ucuz başlıkların altında maddelere serilmiş halde bulabilirsiniz ahah.

Tutarlı olun, köpek olmak isteyenler köpek etme numaraları yapanlarla olsun, şeffaf ve olgun kadın isteyenler de hoşlandığı zaman bunu söyleyen kadınlarla olsun.
kızlarımız serçe gibidir adım atamazlar, sıçrayarak giderler.
Yurdum abazanlarının ağzına düşme pozisyonundan dolayı, her erkeğin kendine muhtaç olduğu düşüncesi hakimdir. Sonunda ne mi olur, tabiiki mutlu son. Denyonun birine kaptırır kendini hayatının içine eder.
ikiyüzlü Türk insanının kendini farklı gösterme çabalarından biri daha.
Kız ilk adımı atsa kaşar olur, oğlan atsa köpek gibi aşık olur falan filan.
insan gibi ilişki kurmayı bilmeyip böyle sorunsal boku yemeyin ergenlikler.
aynen amk belki kız bana aşık ama açılmıyor ben de cekiniyorum ne oluyor devlerin aşkı başlamadan bitiyor.
Uzatmaya gerek yok çünkü o türk kızıdır.

Karşısındaki de türk erkeğidir.

Yine de bana soracak olursanız niyetlerini çoğu zaman ilk belli eden onlardır.

Aslında ilk adımı öyle bir atarlar ki sizden sadece gollük ortaya ufak bir dokunuş yapmanız beklenir.

Kaç kere denk geldim.

N'olur beni sev, yalvarırım diyen bakışlara... ve kaç kere sevemedim içim yana yana.

Kahraman tazeoğluna bağladım sanki neyse. A.q. öyle işte.
gururludur bu nedenle ilk adımı erkekten bekler..
Arz talep dengesizliğinden kaynaklanmaktadır.

adam Smith geleneğinin mirasçıları olan kızlarımız/kadınlarımız; görünmeyen el teorisini kendilerine şiar edinip, piyasayı bu şekilde dengelemeye çalışmaktadır.
Azıcık yüzüne bakılır bi tipseniz açılma ibaresi dahi gördüğünüz anda götünüz başınız ayrı oynadığı için olabilir.
Bunu bi düşün.
dizinin 1 cm ustunde etek giyene orospu denilen memlekette birak iliskide ilk adimi atmayi, sokaga adim atmalari bile cesaret ister.
Yokluk seviyesi Nirvana'da olan elemanların, kızlara karşı tanrıçaymışçasına hareketleri doğrultusunda kızların kendilerini ulaşılamaz yaratıklar sanması yüzündendir. Erkek milletine karşı oluşan o ego/gurur seviyesini kaybetmemek adına ilk adımı erkeklerden beklerler. Ha bu demek değildir ki tüm kızlar böyle.
adım atacak alan bırakmadıgımız için olabilir.
selam vereni ,etek giyeni,ayak bileği görüneni,hamile olanını her türlüsünü sikmeye çalışıyorrsunuz o yüzden bence.
Kızların çoğu egolu olduğu için ilk adımı daima erkeklerden beklemektedir.